16 | 08 | 2017
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Т. 1 : Теоретичні питання строків у зобов'язальному праві. Загальні засади темпорального регулювання зобов'язань PDF Друк e-mail

Т. 1 : Теоретичні питання строків у зобов'язальному праві. Загальні засади темпорального регулювання зобов'язань

Гуйван П. Д.

Темпоральні характеристики зобов'язального права : монографія : у 2 т. / П. Д. Гуйван. - X. : Право, 2016.

ISBN 978-966-937-039-6

Т. 1 : Теоретичні питання строків у зобов'язальному праві. Загальні засади темпорального регулювання зобов'язань. - 440 с.

ISBN 978-966-937-040-2

Монографія присвячена вивченню питань правового забезпечення руху суб'єктивних цивільних прав суб'єктів зобов'язальних взаємин у часі та складається з двох томів. У першому томі комплексно і всебічно досліджено та теоретично обґрунтовано загальноцивілістичні засади темпорального регулювання зобов'язальних відносин у цивільному праві, надається правова характеристика юридичної сутності як окремих строків існування та здійснення конкретного суб'єктивного права, так і періодів їх правового захисту у судовий чи позасудовий спосіб. Запропоновано шляхи підвищення ефективності темпорального регулювання взаємин зобов'язального змісту.

Для науковців, суддів, студентів, аспірантів, адвокатів та всіх, хто цікавиться питаннями подальшого розвитку цивільного права.

 
Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві PDF Друк e-mail

Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві

Гуйван П. Д.

Темпоральні характеристики зобов'язального права : монографія : у 2 т. / П. Д. Гуйван. - X. : Право, 2016.

ISBN 978-966-937-039-6

Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві. - 600 с.

ISBN 978-966-937-041-9

Другий том монографії охоплює науково-практичне дослідження реальної сутності темпорального впливу на рух зобов'язальних відносин в окремих договірних типах взаємодії контрагентів. Надається характеристика часових виявів змісту матеріального права від моменту його виникнення до моменту припинення. При цьому особлива увага приділена темпоральним засадам реалізації суб'єктивного права та його захисту з урахуванням специфіки побудови конкретних договірних взаємин.

Для науковців, судців, студентів, аспірантів, адвокатів та всіх, хто цікавиться питаннями подальшого розвитку цивільного права.

 
Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір PDF Друк e-mail

Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір

Вахович Ірина

Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір : монографія / Ірина Вахович, Олена Чуль. - Луцьк : Вежа-Друк, 2014. - 288 с.

ISBN 978-617-7181-78-0

У монографії досліджено теоретичні засади розвитку креативних індустрій та розроблено практичні рекомендації із забезпечення регіонального розвитку креативних індустрій. Запропоновано методику й здійснено оцінку регіонального розвитку креативних індустрій в Україні, проаналізовано їх вплив на соціально-економічний розвиток територіальних суспільних систем, що стало базисом для розробки регіональних стратегій розвитку креативних індустрій, орієнтованих на забезпечення динамічного розвитку регіонів і підвищення їх конкурентоспроможності.

Видання рекомендоване науковцям, керівникам та спеціалістам управлінських структур, аспірантам і студентам вищих навчальних закладів.

 
Підприємницький бізнес PDF Друк e-mail

Підприємницький бізнес

Грищенко І. М.

Підприємницький бізнес : підруч для студ. вищих навч. закл. / І. М. Грищенко. - К.: Грамота, 2016. - 520 с

ISBN 978-966-349-596-5

У підручнику висвітлюється важливість економічної освіти в сучасних умовах. Мета видання — систематизація знань про функціонування й розвиток бізнес-середовища, ознайомлення з особливостями заснування й здійснення власної справи, основами підприємницької, комерційної та посередницької діяльності, сутністю теоретичних і практичних питань, пов'язаних із веденням успішного бізнесу та можливостями його ефективної оптимізації. Видання спрямоване на професійний розвиток здібностей і здатностей молоді та формування в тих, хто навчається, необхідних професійних підприємницьких компетентностей.

Для студентів вищих навчальних- закладів економічних спеціальностей, викладачів, науковців, слухачів системи підвищення кваліфікації, керівників підприємств, підприємців, а також усіх, хто займається самоосвітою.

 
Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... PDF Друк e-mail

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї...

Стецишин О. Л.

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... / Олег Стецишин; Центр досліджень визвольного руху. — Львів: Часопис, 2015. — 328 с, іл.

ISBN 978-966-2720-20-4

Нова книжка Олега Стецишина розповідає про участь іноземців та представників національних меншин у складі Української повстанської армії: грузинів, азербайджанців, білорусів, росіян, вірменів, татар, литовців, узбеків, євреїв, австрійців, бельгійців, французів, італійців, німців тощо.

Як вони потрапили до лав УПА, як воювали та як згодом склалася їхня доля - захопливо і ґрунтовно викладає автор на основі архівних документів, свідчень вояків, праць з історії визвольного руху.

У книжці вміщено документи, які ілюструють діяльність представників різних національностей у підрозділах УПА, спогади повстанців про «чужинців», а також подано фотоматеріали, короткі біографії бійців УПА неукраїнської національності і широку бібліографію на цю тему.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 218
Вхід для читача
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову

Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
Облік і звітність суб'єктів малого підприємництва
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки
 

Лічильник PR-CY.Rank