26 | 02 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Система фінансового моніторингу: міжнародні стандарти та український досвід : Навчальний посібник PDF Друк e-mail

Система фінансового моніторингу: міжнародні стандарти та український досвід : Навчальний посібник

Балануца О. О.

Система фінансового моніторингу: міжнародні стандарти та український досвід : Навчальний посібник. – К.: Вид-во Кондор, 2012. – 320 с.

ISBN 978-966-2533-01-9

У посібнику досліджено схеми відмивання коштів та фінансування тероризму, проаналізовано їх вплив на економічний розвиток держави; детально розглянуто міжнародні механізми протидії, а також діяльність міжнародних організацій, які забезпечують боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Значну увагу приділено розкриттю сутності правових та інституціональних вимог щодо протидії легалізації злочинних доходів та фінансуванню тероризму; визначенню місця і ролі підрозділу фінансової розвідки в національній системі протидії; характеристиці основних принципів міжвідомчого та міжнародного співробітництва; розкриттю причин і наслідків перебування України у списку ФАТФ країн та територій, які не співпрацюють у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Основний теоретичний матеріал супроводжується практичними завданнями, схемами, темами для обговорення та питаннями для самоконтролю. Їх можна використовувати викладачами для підготовки семінарських та практичних занять, проведення тестів та модульних контрольних робіт.

Навчальний посібник-практикум розрахований на студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою бакалавра та магістра зі спеціальності «Фінансовий моніторинг».

Він також може бути використаний студентами економічних спеціальностей, а також викладачами, які цікавляться проблемами фінансової та економічної безпеки, а також організації та побудови ефективної системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму.

 
Бюджетування діяльності суб'єктів господарювання PDF Друк e-mail

Бюджетування діяльності суб'єктів господарювання

Білик М. Д.

Бюджетування діяльності суб'єктів господарювання : навч. посіб. / М. Д. Білик. – К. : КНЕУ, 2013. – 689, [7] с.

ISBN 978-966-483-670-5

Навчальний посібник підготовлено відповідно до вибіркової програми «Бюджетування діяльності суб'єктів господарювання», яку включено до навчальної програми підготовки студентів фінансових спеціальностей. Викладений у книзі матеріал розкриває засади бюджетування суб'єктів господарювання різних організаційних форм і форм власності. На цій основі розкрито бюджетування, що враховує специфіку діяльності виробничих, будівельних, торговельних суб'єктів господарювання, страхових і рекламних компаній, комерційних банків, а також моніторинг цієї діяльності.

Окремим розділом представлена практична частина, в якій подано порядок розроблення бюджетів суб'єктів господарювання з необхідними поясненнями. Матеріал ілюстровано таблицями, схемами, рисунками.

Посібник рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів, викладачів і фахівців фінансових спеціальностей.

 
Advanced Economic Issues (Актуальні питання економіки) PDF Друк e-mail

Advanced Economic Issues (Актуальні питання економіки)

Святюк Ю. В.

Advanced Economic Issues (Актуальні питання економіки) : навчальний посібник / Ю. В. Святюк. – К.: «Видавництво Ліра-К», 2017. – 148 с.

ISBN 978-617-7320-05-9

Навчальний посібник спрямований на засвоєння студентами-економістами професійної англомовної термінології та на розвиток навичок перекладу та опрацювання фахових економічних текстів.

Навчальний посібник складається з 8 розділів, кожен з яких містить англомовні фахові тексти, залучені з сучасних періодичних видань та мережі Інтернет. Розроблені практичні завдання забезпечують подальше оволодіння студентами навичками мовленнєвої діяльності та перекладу у межах професійно-орієнтованої тематики. Для кращого засвоєння та повторення навчального матеріалу наводяться словник економічної термінології, контрольні та тестові завдання.

Для студентів економічних спеціальностей та фахівців з економічної діяльності.

 
Правила Кавасаки. Жесткое руководство для тех, кто хочет оставить конкурентов позади PDF Друк e-mail

Правила Кавасаки. Жесткое руководство для тех, кто хочет оставить конкурентов позади

Кавасаки, Г.

Правила Кавасаки. Жесткое руководство для тех, кто хочет оставить конкурентов позади / Гай Кавасаки; пер. с англ. Павла Миронова. – 2-е изд. – М.: Манн, Иванов и Фербер, 2014. – 528 с.

ISBN 978-500057-034-0

Вы придумали совершенно новый продукт и хотите немедленно выйти с ним на рынок? Сначала посмотрите на свой проект глазами первого маркетолога-евангелиста Apple, а ныне известного бизнесмена и венчурного инвестора Гая Кавасаки. Взгляд человека, который мгновенно отличает перспективный проект от неперспективного, позволит найти ошибки в вашем бизнес-плане и его реализации. В этой книге вы найдете советы, как планировать бизнес, кого брать в партнеры, как привлекать внешние инвестиции, каких сотрудников нанимать и как правильно увольнять, как строить маркетинг и многое другое. Это наиболее полная книга Гая Кавасаки на данную тему.

 
Особистісно-професійне зростання: психологічні тренінги PDF Друк e-mail

Особистісно-професійне зростання: психологічні тренінги

Особистісно-професійне зростання: психологічні тренінги : навчально-методичний посібник / За. ред. проф. Л. В.Долинської, проф. О. В.Темрук. – К.: Каравела, 2017. – 560 с.

У навчально-методичному посібнику представлено психологічні тренінги особистісного зростання для фахівців та осіб різного віку. Зокрема приділяється увага проблемам розвитку психічного здоров'я молодших школярів засобами казкотерапії; зниження агресивних проявів у поведінці підлітків; розвитку позитивного мислення у ранньому юнацькому віці, емоційного інтелекту та уміння долати складні життєві ситуації — у період зрілої юності. Вирішується питання профілактики та подолання негативних проявів кризи середнього віку, формування толерантності жінок як умови психологічної готовності до материнства, подолання стресових ситуацій та вирішення психологічних проблем онкологічних хворих. Приділяється увага проблемам особистісно-професійної підготовки майбутнього фахівця: становлення його професійного самовизначення, розвитку особистісно-професійної зрілості, формування потреби у здоровому способі життя.

Посібник адресований студентам педагогічних, психологічних та інших спеціальностей, може використовуватися аспірантами, викладачами вищих навчальних закладів, педагогами та практичними психологами.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 294
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Бизнес-путь: Билл Гейтс. 10 секретов самого богатого в мире бизнес-лидера
Academic English for PHD Researchers
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки