21 | 09 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Біржове право PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 08:29

Біржове право

Соловйов A.B. Біржове право [Комплект]: навч. посіб. [нове вид,] / A.B. Соловйов. - Львів : «Новий Світ - 2000», 2016. - 628 с [300 с. та с.301-628 на 1 електрон, опт. диску (CD-ROM)]. - ISBN 978-966-418-119-5.

Навчальний посібник «Біржове право» покликаний ознайомити з масивом спеціальних норм, присвячених відносинам у сфері біржової діяіьності. які не вивчаються в рамках жодної іншої навчальної дисципліни, навчити застосовувати ці норми у комплексі з іншими у процесі, зокрема, утворення бірж, формування органів управління та елементів організаційної структури бірж, підготовки та проведення біржових торгів по різним видам товару, укладення, виконання, розірвання, визнання недійсними біржових угод, припинення бірж.

Структуру курсу наведено на підставі аналізу чинного законодавства України, яке регулює відносини учасників біржового ринку.

Зміст навчальної частини посібника розроблено із врахуванням структури біржового законодавства України, досягнень юридичної науки, певних навчально-методичних вимог, які відображають специфіку предмета.

Розрахованого на студентів старших курсів юридичних факультетів.

 
Academic English for PHD Researchers PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 08:18

Academic English for PHD Researchers

Academic English for PHD Researchers : навч.-метод, посіб. / О. І. Зелінська, О. П. Лисицька, Т. В. Мельнікова, Т. Ю. Мороз, О. О. Ходаковська ; за ред. В. П. Сімонок. - Харків : Право, 2018. - 224 с.

ISBN 978-966-937-357-1

У навчальному посібнику надано теоретичний і практичний матеріал для ознайомлення з основними особливостями стилістики та жанрової організації сучасного англомовного наукового дискурсу і розвитку умінь з побудови і написання англійською мовою наукових текстів різних жанрів.

Призначено для аспірантів та для науковців, які прагнуть самостійно оволодіти основами наукової англомовної комунікації.

 
Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність Право PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 07:50

Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність Право

Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність Право / за заг. ред. В. П. Сімонок. - Харків : Право, 2018. - 88 с

ISBN 978-966-937-319-9

Посібник містить практичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови до магістратури (спеціальність ПРАВО). Формат, тематика та послідовність матеріалу сприяють формуванню вмінь та навичок, які необхідні для успішного виконання екзаменаційних завдань.

Для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів та широкого читацького загалу.

 
Математические методы и модели в управлении PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:10

Математические методы и модели в управлении

Шикин Е. В., Чхартишвили А. Г.

Математические методы и модели в управлении : учебное пособие / Е. В. Шикин, А. Г. Чхартишвили. М.: КДУ, 2009. — 440 с: табл., ил.

ISBN 978-5-98227-574-5

Книга содержит изложение основных математических методов и моделей, используемых при выработке управленческих решений.

Рассматриваются сетевая оптимизация, линейное программирование, управление запасами, модель Леонтьева, метод анализа иерархий, методы прогнозирования, вероятностные и статистические методы, методы теории игр, основы теории управления организованными системами и некоторые другие.

Книга рассчитана на студентов и преподавателей вузов, слушателей учебных программ по менеджменту и государственному управлению, руководителей разного уровня, интересующихся современными подходами к проблеме принятия решений в управлении.

 
Німецька мова готельно-ресторанної справи PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:07

Німецька мова готельно-ресторанної справи

Туріс І.Ю.

Німецька мова готельно-ресторанної справи: Навчальний посібник. - Вид. перше. - К.: Кондор, 2011.- 196 с

ISBN 978-966-351-382-9

Навчальний посібник містить у собі теоретичний курс з граматики німецької мови з вправами для студентів напряму підготовки готельно-ресторанної справи. Велика увага приділена діалогічному мовленню. Наявні також професійно-орієнтовані тексти для читання та перекладу. Не залишаються поза увагою і завдання для самостійної та індивідуальної роботи студентів. Для зручності та більш ефективного опрацювання лексики, в кінці посібника додається термінологічний словник.

Рекомендується для формування основ граматичних знань усного та писемного мовлення на початковому та середньому ступенях вивчення німецької мови (як основної, та і другої) для студентів напряму підготовки готельно-ресторанної справи у вищих навчальних закладах, а також для тих, хто бажає поглибити знання з німецької мови з цього фаху.

Для студентів, абітурієнтів, вчителів та працівників сфери готельно-ресторанного бізнесу.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 249
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Ресторанна справа: Асортимент, технологія і управління якістю продукції в сучасному ресторані
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки