24 | 06 | 2017
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Загальне документознавство PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 квітня 2017, 09:59

Загальне документознавство

ПАЛЕХА Ю.І., ЛЕМІШ Н.О.

Загальне документознавство. Навч. посібник: К., Ліра-К- 2008. - 395 с

ISBN 978-966-96938-0-8

Документознавство як синенергетична наукова й навчальна дисципліна з'явилась у нас на широкому багатоаспектному діалозі документознавчих дисциплін й грунтується на широкому розумінні феномену документа та документно-інформаційної діяльності.

Сьогодні термін «документ» стає все більш популярним, хоча й містить значну кількість як визначень, так і підходів до його вивчення. Насправді це досить складне і багатоаспектне поняття, нерозривно пов'язане з поданням і використанням релевантної інформації як в часі, так і в просторі.

Для викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів вищих навчальних закладів, наукових працівників і фахівців з гуманітарних спеціальностей. Матеріали подано відповідно до вимог кредитно-модульної системи.

 
Документознавство PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 квітня 2017, 09:55

Документознавство

Швецова-Водка Г.М.

Документознавство: Навч. посіб. — К.: Знання, 2007. — 398 с. — (Вища освіта XXI століття).

ISBN 966-346-294-9

У посібнику розкриваються основні теоретичні питання загального документознавства — від визначення поняття "документ" до класифікації друкованих видань. Виклад навчального матеріалу відображає авторську концепцію, що ґрунтується на власних наукових дослідженнях і узгоджена з працями відомих вчених — фахівців у галузі документознавства і книгознавства. Зміст посібника відповідає програмі навчальної дисципліни "Документознавство".

Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями "Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія" та "Документознавство та інформаційна діяльність", а також аспірантів, викладачів, практичних працівників, діяльність яких пов'язана з бібліотечною, архівною або видавничою справою.

 
Документоведение PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 квітня 2017, 09:50

Документоведение

Кушнаренко H.H.

Документоведение: Учебник. — 8-е изд., стер. — К.: Знання, 2008. — 459 с. — (Высшее образование XXI века).

ISBN 978-966-346-512-8

Структура и содержание учебника соответствуют программе курса «Документоведение» для высших учебных заведений. Это единственный в Украине учебник, в котором весь комплекс теоретических, методических и организационно-практических проблем рассмотрен как единое целое. Раскрыты принципы классификации документов, специфика документов на традиционных и новейших материальных носителях, особенности функционирования документно-коммуникационной системы. Учебник содержит контрольные вопросы и практические задания, необходимые схемы, рисунки и таблицы.

Для студентов высших учебных заведений, преподавателей, специалистов сферы документной коммуникации, руководителей предприятий и организаций, широкого круга читателей.

 
Самоучитель по C++ от Wiley PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 січня 2017, 09:54

Самоучитель по C++ от Wiley

Стивенс Э.

Самоучитель по C++ от Wiley / Э. Стивенс; Пер. с англ.; Под ред. С. М. Молявко. — М.: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2005. — 872 с: ил. — (Программисту)

ISBN 5-94774-213-6 (русск.)

ISBN 0-7645-2644-8 (англ.)

Написанный известным американским автором и преподавателем самоучитель по языку программирования C++ выдержал 7 изданий на английском языке. В качестве учебных примеров предлагаются завершенные программы, работающие под Windows с использованием IDE-оболочки.

К книге прилагается CD-ROM с рядом свободных и условно свободных программ.

Для программистов, желающих повысить свой профессиональный уровень, студентов и преподавателей компьютерных дисциплин.

 
Технология производства хлебобулочных изделий PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 січня 2017, 09:51

Технология производства хлебобулочных изделий

Пашук 3. Н.

Технология производства хлебобулочных изделий : справочник / 3. Н. Пашук, Т. К. Апет, И. И. Апет. - СПб. : ГИОРД, 2009. - | 400 с.

ISBN 978-5-98879-065-5

В книге изложен весь технологический процесс производства хлеба, приведены рецептуры для различных видов хлебобулочных изделий, а также содержатся требования к качеству сырья, полуфабрикатов и готовой продукции, описывается пищевая ценность хлеба.

Справочник составлен специалистами-практиками ведущих российских и белорусских предприятий и рекомендован студентам и профессионалам в области хлебопечения.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 216
Вхід для читача
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову

Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Венгерский за 6 недель
Фандрайзинг
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки
 

Лічильник PR-CY.Rank