21 | 10 | 2017
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:22

Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві

Гуйван П. Д.

Темпоральні характеристики зобов'язального права : монографія : у 2 т. / П. Д. Гуйван. - X. : Право, 2016.

ISBN 978-966-937-039-6

Т. 2 : Темпоральне регулювання окремих відносин у зобов'язальному праві. - 600 с.

ISBN 978-966-937-041-9

Другий том монографії охоплює науково-практичне дослідження реальної сутності темпорального впливу на рух зобов'язальних відносин в окремих договірних типах взаємодії контрагентів. Надається характеристика часових виявів змісту матеріального права від моменту його виникнення до моменту припинення. При цьому особлива увага приділена темпоральним засадам реалізації суб'єктивного права та його захисту з урахуванням специфіки побудови конкретних договірних взаємин.

Для науковців, судців, студентів, аспірантів, адвокатів та всіх, хто цікавиться питаннями подальшого розвитку цивільного права.

 
Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:19

Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір

Вахович Ірина

Розвиток креативних індустрій: регіональний вимір : монографія / Ірина Вахович, Олена Чуль. - Луцьк : Вежа-Друк, 2014. - 288 с.

ISBN 978-617-7181-78-0

У монографії досліджено теоретичні засади розвитку креативних індустрій та розроблено практичні рекомендації із забезпечення регіонального розвитку креативних індустрій. Запропоновано методику й здійснено оцінку регіонального розвитку креативних індустрій в Україні, проаналізовано їх вплив на соціально-економічний розвиток територіальних суспільних систем, що стало базисом для розробки регіональних стратегій розвитку креативних індустрій, орієнтованих на забезпечення динамічного розвитку регіонів і підвищення їх конкурентоспроможності.

Видання рекомендоване науковцям, керівникам та спеціалістам управлінських структур, аспірантам і студентам вищих навчальних закладів.

 
Підприємницький бізнес PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:11

Підприємницький бізнес

Грищенко І. М.

Підприємницький бізнес : підруч для студ. вищих навч. закл. / І. М. Грищенко. - К.: Грамота, 2016. - 520 с

ISBN 978-966-349-596-5

У підручнику висвітлюється важливість економічної освіти в сучасних умовах. Мета видання — систематизація знань про функціонування й розвиток бізнес-середовища, ознайомлення з особливостями заснування й здійснення власної справи, основами підприємницької, комерційної та посередницької діяльності, сутністю теоретичних і практичних питань, пов'язаних із веденням успішного бізнесу та можливостями його ефективної оптимізації. Видання спрямоване на професійний розвиток здібностей і здатностей молоді та формування в тих, хто навчається, необхідних професійних підприємницьких компетентностей.

Для студентів вищих навчальних- закладів економічних спеціальностей, викладачів, науковців, слухачів системи підвищення кваліфікації, керівників підприємств, підприємців, а також усіх, хто займається самоосвітою.

 
Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:06

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї...

Стецишин О. Л.

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... / Олег Стецишин; Центр досліджень визвольного руху. — Львів: Часопис, 2015. — 328 с, іл.

ISBN 978-966-2720-20-4

Нова книжка Олега Стецишина розповідає про участь іноземців та представників національних меншин у складі Української повстанської армії: грузинів, азербайджанців, білорусів, росіян, вірменів, татар, литовців, узбеків, євреїв, австрійців, бельгійців, французів, італійців, німців тощо.

Як вони потрапили до лав УПА, як воювали та як згодом склалася їхня доля - захопливо і ґрунтовно викладає автор на основі архівних документів, свідчень вояків, праць з історії визвольного руху.

У книжці вміщено документи, які ілюструють діяльність представників різних національностей у підрозділах УПА, спогади повстанців про «чужинців», а також подано фотоматеріали, короткі біографії бійців УПА неукраїнської національності і широку бібліографію на цю тему.

 
Інформаційне право України PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 09:59

Інформаційне право України

Куліш А. М.

Інформаційне право України : навчальний посібник / А. М. Куліш, Т. А. Кобзєва, В. С Шапіро. - Суми : Сумський державний університет, 2016. - 108 с

ISBN 978-966-657-622-7

Навчальний посібник «Інформаційне право України» відповідає програмі вищих навчальних закладів 3-го рівнів акредитації. Чітке графічне виділення визначень та інших текстових блоків сприяє концентрації уваги студентів на вузлових інформаційних блоках.

У навчальному посібнику аналізуються базові принципи та положення інформаційного права, його основні інститути, розглядається правове регулювання основних видів інформаційних відносин та інформаційної діяльності тощо.

Навчальний посібник рекомендовано студентам юридичних вищих навчальних закладів. Він може бути корисним науковим і практичним працівникам, які займаються проблемами інформаційного права, інформаційних правовідносин та інформаційної діяльності.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 224
Вхід для читача
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову

Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Правовая статистика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки
 

Лічильник PR-CY.Rank