21 | 10 | 2017
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Экструзия полимеров PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 08:34

Экструзия полимеров

Раувендааль К.

Экструзия полимеров / Пер. с англ. под ред. А.Я. Малкина — СПб.: Профессия, 2006. — 768 стр., ил.

ISBN 5-93913-102-6

ISBN 3-446-21774-6 (CarlHanser Verlag)

ISBN 1-56990-321-2 (Hanser Gardner Publications)

В первой части книги подробно рассмотрено экструзионное оборудование — все существующие типы экструдеров, формующих головок и вспомогательных систем; проанализированы основные проблемы, возникающие при его эксплуатации, и приведены пути их решения. Вторая часть книги посвящена анализу процесса экструзии, его научным основам и свойствам полимерных материалов. В заключительной части рассматривается конструкция шнеков и головок, описаны методы анализа и компьютерного моделирования, а также пути оптимизации переработки.

Русский перевод 4-го издания книги, в котором обобщены результаты теории и практики экструзии за последние 15 лет, адресован инженерам, технологам и химикам, занимающимся переработкой полимерных материалов.

 
Економіка промислового підприємства PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 08:29

Економіка промислового підприємства

Тюріна Н. М., Ведерніков М. Д., Капінос Г. І. та ін.

Економіка промислового підприємства : [підручник] / (ра ред. Тюрі-ної Н. М.) / Н.М. Тюріна, М.Д. Ведерніков, Г.І. Капінос, І.В. Бабій та ін. - Львів : «Новий Світ-2000», 2016. - 312 с

ISBN 978-966-2025-41-5

В підручнику висвітлено теоретичні та практичні питання формування та розвитку економіки промислового підприємства. Викладено такі основні блоки тем: підприємство в сучасній системі господарювання (основи підприємницької діяльності, підприємство як суб'єкт господарювання), ресурсне забезпечення діяльності підприємств (виробничі фонди, нематеріальні ресурси та активи, оборотні фонди та оборотні кошти підприємства, персонал), результати та ефективність виробництва (продуктивність, мотивація та оплата праці, витрати та ціни на продукцію, фінансово-економічні результати та ефективність діяльності).

Для студентів неекономічних спеціальностей вузів, аспірантів, викладачів.

 
Вища та прикладна математика PDF Друк e-mail
Середа, 13 вересня 2017, 08:19

Вища та прикладна математика

Фортуна В.В., Бескровний O.I.

Вища та прикладна математика [Текст]: навч. посіб. для студ. ден. форми навчання екон. спец. /Фортуна В.В., Бескровний О.І.; - М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Донец, нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Каф. вищ. і приклад, математики. - Львів: «Магнолія 2006», 2017 - 647 с

ISBN 978-617-574-071-2 «Магнолія 2006»

Посібник призначений для використання у навчальному процесі і для самостійної роботи студентів економічних спеціальностей.

У посібнику викладено основи вищої математики, теорії ймовірностей і математичної статистики та математичного програмування.

До кожного розділу додається навчальний тренінг, у якому запропоновано контрольні запитання і завдання для самостійної роботи. Для контролю засвоєння тем в цілому до кожного розділу наведено комплексні індивідуальні контрольні завдання.

 
Глава государства PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 вересня 2017, 13:52

Глава государства

Кутафин О. Е.

Глава государства : монография. — Москва : Проспект, 2013. - 560 с.

ISBN 978-5-392-09063-1

В книге на основе большого фактического материала анализируются понятие и традиционные функции главы государства, глава государства в Российской империи, государственные органы Советской России, исполнявшие функции главы государства, Президент Российской Федерации — глава государства, включая конституционно-правовой статус, порядок выборов, вступление в должность, полномочия Президента и др.

Издание предназначено для научных работников, преподавателей, аспирантов и студентов юридических вузов, всех, кто хочет получить глубокие знания о конституционном праве России.

 
Закупівельна логістика PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 вересня 2017, 13:35

Закупівельна логістика

Агєєв Є.Я., Заев М.Л., Піча С. В.

Закупівельна логістика: матеріально-технічне постачання підприємства [Комплект] : Навчальний посібник [нове вид.] / Є.Я. Агєєв, М. Л. Заєв. - Львів : «Новий Світ-2000», 2017. - 719 с [383 ст. та с.384-719 на 1 електрон, опт. диску].

Викладені у цьому посібнику матеріали покликані надати допомогу студентам та практикам — менеджерам з постачання одержати основоположні знання по теорії і практиці процесу закупівлі матеріальних ресурсів для підприємства.

В ньому розглядається сутність, система, характеристики МТР , концепції постачання, особливості, розміри і маса окремих видів сортаменту основних ресурсів для забезпечення виробництва підприємства.

Мета посібника полягає у вивченні основ теорії закупівельної логістики в самом широкому її аспекті, опануванні сучасних методів управління постачанням ресурсами господарської діяльності підприємства .
Матеріал викладається системно, цілісно і логічно.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 224
Вхід для читача
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову

Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Позиционирование: битва за умы
Бизнес и общество: выгодное партнерство
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки
 

Лічильник PR-CY.Rank