16 | 12 | 2017
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Довідник товарознавця. Продовольчі товари PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:24

Довідник товарознавця. Продовольчі товари

Довідник товарознавця. Продовольчі товари : навч. посібник / С В. Князь, А. Г. Загородній, М. В. Римар та ін. ; за ред. д-ра екон. наук, проф. С В. Князя.-Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. - 340 с.

ISBN 978-617-607-965-I

Довідник охоплює ключові категорії та поняття у сфері комерційної діяльності й експертизи якості продовольчих товарів. Містить такі розділи: стандартизація у сфері експертизи якості товарів, класифікація і властивості товарів, захист прав інтелектуальної власності у сфері комерційної діяльності, пакування і зберігання товарів, реалізація і транспортування товарів, експертиза товарів (хімічна, біологічна і фізична експертиза товарів; органолептична (сенсорна) експертиза товарів). Наведені означення розглянуто відповідно до ГОСТ, ДСТУ та ISO.

Для студентів, викладачів, підприємців, товарознавців, здобувачів наукових ступенів.

 
Новий цифровий світ PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:20

Новий цифровий світ

Ерік Шмідт, Джаред Коен. Новий цифровий світ / Переклала з англ. Ганна Лелів. - Львів: Літопис, 2015. - 368 с

У цій захопливій книжці голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт і керівник наукового центру Google Ideas Джаред Коен на основі свого унікального досвіду намагаються відповісти на одне з найскладніших запитань щодо нашого майбутнього: як технології змінять наше щоденне життя та безпеку, вплинуть на перебіг війн і дипломатичних баталій, визначать наслідки революцій і тероризму. Це книжка не про ґаджети - це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на зв'язку.

Для широкого кола читачів.

 
Просторова організація систем послуг PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:16

Просторова організація систем послуг

Стадницький Ю.І.

Просторова організація систем послуг [текст] Словник-довідник. / Ю. І. Стадницький, М. П. Мальська - К.: «Центр учбової літератури», 2013. - 270 с.

ISBN 978-617-673-113-9

У навчальному виданні розкрито теоретичні та практичні засади вивчення та функціонування просторової організації систем послуг. Акцентовано на регіональних особливостях територіальної організації систем послуг. Наведено статті за термінами, теоріями, поняттями, виданими вченими, що стосується просторової організації систем послуг.

Для науковців, економістів, керівників і практичних працівників органів управління, студентів які працюють у сфері послуг.

 
Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:09

Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики

Жигалкін І. П.

Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики : монографія /1. П. Жигалкін. - X. : Право, 2015. -360 с

ISBN 978-966-937-001-3

У монографії поряд із предметом, методом і джерелами принципи трудового права визнані критеріями для виокремлення цієї галузі права як самостійної в національній правовій системі. Указані критерії взаємопов'язані й перебувають у постійному розвитку. Трудове право як галузь є історично сформованим складником правової системи України. Вона становить об'єднану спільними принципами сукупність правових норм, які розвиваються, удосконалюються і які, використовуючи властиві їм специфічні юридичні способи і прийоми, регулюють трудові й пов'язані з ними відносини. Принципи трудового права розглянуті як об'єктивно зумовлені характером і змістом соціально-трудових відносин, закріплені у відповідних джерелах або виражені у стійкій юридичній практиці загальновизнані основоположні керівні засади, відправні ідеї, як аксіологічні підвалини трудового права, що характеризують зміст, сутність і призначення в суспільстві цієї галузі, відображають загальні закономірності її еволюції й функціонування і служать створенню внутрішньоузгодженої й ефективної системи правових норм у сфері праці.

Робота розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавиться теоретико-прикладними проблемами принципів трудового права України.

 
Лечебный туризм PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 11:04

Лечебный туризм

Ветитнев А. М., Кусков А. С.

Лечебный туризм : учебное пособие / А. М. Ветитнев, А. С. Кусков. - М. : ФОРУМ, 2010. - 592 с. : ил. - (Высшее образование).

ISBN 978-5-91134-364-4

В учебном пособии представлены основные материалы, связанные с организацией лечебного туризма. Рассматриваются основы лечебного туризма, история его развития и современная география; подробно характеризуются технологии туроперейтинга в лечебном туризме; показывается роль ресурсной, инфраструктурной и медицинской составляющих лечебного туризма. Особое внимание уделяется методам курортного лечения, анимационно-досуговым услугам, вопросам маркетинга в лечебном туризме.

Для студентов вузов, обучающихся по специальностям 100103 «Социально-культурный сервис и туризм» и 100201 «Туризм», руководителей и сотрудников туристских фирм, менеджеров организаций санаторно-курортного комплекса, специалистов в области лечебного туризма и курортного дела, слушателей системы дополнительного профессионального образования.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 229
Вхід для читача Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Цивільне законодавство України (основні категорії, принципи та концепти)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки