27 | 05 | 2019
Головна Інформація для читачів

Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Рисунки по памяти или воспоминания отсидента PDF Друк e-mail
Середа, 22 лютого 2017, 14:36

«Рисунки по памяти или воспоминания отсидента». Семен Глузман

20 лютого в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася зустріч викладачів та студентів з Семеном Глузманом, який презентував свою книгу спогадів «Рисунки по памяти, или воспоминания отсидента». Колишній політв'язень, дисидент, а нині – відомий громадський діяч. Президент Асоціації психіатрів України. Директор Українсько-американського бюро захисту прав людини і Міжнародного медичного реабілітаційного центру для жертв війни і тоталітарних режимів. Бібліотека університету підготувала виставку-інсталяцію присвячену його життю і творчості, яка викликала неабияку зацікавленість присутніх.

 

Дисиденти. Отсиденти.

Це не був організований рух, а вони не були героями, радше були звичайними дівчатами та хлопцями, які аж ніяк не хотіли потрапити до в’язниці… хотіли жити звичайним життям, працювати, кохати, але… не змогли миритися з тим, що відбувалося навколо. Думати інакше та говорити про це означало втратити роботу, можливо навіть родину та друзів, а часто ще й втратити свободу, але… не втратити себе. Вони рятували, як сказав Семен Глузман, свою особистість, бо не могли жити інакше.

Він говорить, що там, за гратами, були люди різні, порядні й непорядні, так само й при владі та серед тих, хто карав, були люди та нелюди… Але він ні на кого не тримає зла… Він і сьогодні не стоїть осторонь, бо йому не байдужа Україна та її майбутнє, яке все більше й більше викликає тривогу. Звертаючись насамперед до молоді, Семен Глузман говорить, що всі не виїдуть за кордон, більшість залишиться тут. Ми вже не повернемось до СРСР, і проблема не в зовнішніх силах, які хочуть зруйнувати нашу державність, а проблема в нас, в тому, що ми не хочемо керувати своєю державою – ми не ходимо на вибори, ми не контролюємо владу, і навіть не прагнемо цього… Ми приречені жити в цій країні, і хочеться щоб життя це було комфортним та затишним. Просто і складно водночас..

Авторська колонка Семена Глузмана на сайті НОВОЕ ВРЕМЯ: http://nv.ua/opinion/gluzman.html

 
День інформації - лютий 2017 PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 січня 2017, 11:30

Шановні викладачі, співробітники, магістри!

З 1 лютого 2017 р. - 28 лютого 2017 р. у читальному залі для науковців (кім. 135) відбудуться "Дні інформації", на яких будуть представлені нові надходження документів (книги, періодичні та аудіовізуальні видання) до бібліотеки за минулий місяць. Запрошуємо переглянути виставку на тему: «Сучасність і жінка».

Час проведення - з 1000 - 1700 год.

 
Перереєстрація читацьких квитків PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 січня 2017, 10:45

До уваги користувачів бібліотеки ПУЕТ!

Шановні користувачі!

Бібліотека запрошує викладачів, студентів і співробітників університету з 10.01.2017 по 31.03.2017 р. на перереєстрацію (продовження) читацьких квитків на 2017 рік. В цей період можна за потреби продовжити термін користування літературою, що була отримана в бібліотеці раніше, а також вирішити питання з заміною загублених книг.

Користувачі, які не перереєстрували читацькі квитки обслуговуватись не будуть.

Адміністрація бібліотеки ПУЕТ

 
Вітаємо зі святами PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 грудня 2016, 16:18

Наприкінці року, у грудні,
у верхній точці чергового життєвого кола…
коли хочеться спокою, сніжинок, вогників, надії та чуда…
коли попереду вихідні, які так добре буде провести у родинному колі…

Вітаємо нас усіх зі святами!
Бажаємо міцного здоров`я, безмежного щастя та якомога більше добра у кожному дні.

new year

Нехай зимові свята принесуть у наші домівки затишок та радість,
нехай віра у серці світить як перша зірка на небі,
та новий, 2017 рік, стане кращим для нас і нашої Батьківщини!
Миру, любові та злагоди!
Радісних зимових свят і Божої благодаті!

Працівники Бібліотеки ПУЕТ

 
Презентація книг Євгенія Положія PDF Друк e-mail
Середа, 14 грудня 2016, 10:53

Презентація книг Євгенія Положія

Презентація книг „Іловайськ“, «П’ять секунд, п’ять днів» та цікава розмова з її автором Євгеном Положієм відбулася 13 лютого у бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі. У новій книзі «П’ять секунд, п’ять днів» Євгенія Положія описані події, які відбувалися з її героями і до війни, і під час Іловайскої трагедії та після демобілізації. За словами автора, це книга про людину, яка постійно бореться за справедливість.

Роман побудований на розповідях бійців батальйонів територіальної оборони "Кривбас" і "Херсон", добробата "Дніпро-1" та бійців 51-ї бригади, а також на відомостях, отриманих від родичів загиблого лікаря Влада Ковальова.

Під час презентації студенти і викладачі ПУЕТу мали нагоду поставити запитання та почути вичерпні відповіді на них. Висловлюємо вдячність шанованому гостю, очікуємо на нові твори і візити талановитого письменника до нашого університету.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 34
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Как разговаривать с кем угодно, когда угодно и где угодно
Инвестиционный анализ
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки