11 | 05 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Інформація для читачів
Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Тестування державних службовців PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 січня 2019, 09:06

Тестування державних службовців

23 січня 2019 року в електронному читальному залі Полтавського університету економіки і торгівлі проводилось автоматизоване комп’ютерне тестування кандидатів на посади державної служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Пишаємось, що матеріально-технічна база ПУЕТ надає можливість проведення таких багаточисельних заходів.

Колектив центру інформаційного забезпечення освітнього процесу бажає кандидатам на посади державної служби творчого натхнення, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності.

 
Семінар «Побудова та властивості УДК» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 листопада 2018, 15:00

Семінар «Побудова та властивості УДК»

30 жовтня 2018 року завідувач відділу каталогізування ПОУНБ Олефір Надія Іванівна для співробітників Центру інформаційного забезпечення освітнього процесу провела семінар «Побудова та властивості УДК».

Колектив ЦІЗОП щиро дякує Надії Іванівні за змістовну розповідь, надання практичних рекомендацій та ознайомлення із застосуванням УДК у практиці Полтавської обласної бібліотеки.

 
Бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі – 50 років! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 вересня 2018, 10:05

Бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі – 50 років!

1 жовтня 2018 року бібліотека Полтавського університету економіки і торгівлі відмічатиме свій 50-тирічний ювілей.

Бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі – 50 років!

Від першої книги в фонді бібліотеки в 1968 році до 420 тисяч примірників книг, періодичних видань, електронних носіїв із записом і мережних локальних документів за 50 років виріс фонд бібліотеки. І якщо до 1998 рок розвиток бібліотеки йшов еволюційним шляхом без особливих змін в бібліотечних технологіях і підходах до обслуговування користувачів та накопичення інформаційних ресурсів, то саме в 1998 році було закладено початок змінам революційним: директором та провідними фахівцями бібліотеки був розроблений проект АБІС (автоматизованої бібліотечної інформаційної системи) для бібліотеки університету. Втілення його в життя потребувало насамперед розуміння і підтримки з боку першого проректора Косаріної В. П. і ректора Дорохіна В. О. І ця підтримка була бібліотекою отримана! А все інше залежало від менеджменту бібліотеки і дружних зусиль колективу. Колосальну лепту в цю роботу внесла Іванова В. В., яка на той час працювала програмістом ЦКТ (центру комп’ютерних технологій), і саме її направили до бібліотеки як фахівця з комп’ютерних технологій. Завдяки їй співробітники бібліотеки навчилися роботі на комп’ютері, а потім опанували професійну бібліотечну програму Лібер Медіа. В 2001 році Іванова В. В. розробила проект створення Електронної бібліотеки та структуру відділу АЕОД, який і очолила.

В бібліотеці панувала творча атмосфера, креативні ідеї виникали одна за одною. Електронний каталог, електронна бібліотека, сайт бібліотеки, електронний читальний зал, медіатека, комп’ютерізований читальний зал для науковців, Інституційний репозитарій, науково-дослідна робота на тему «Функціонування єдиного інтегрованого автоматизованого комплексу бібліотеки вищого навчального закладу в умовах трансформаційних суспільних змін», віртуально-довідкова служба, он-лайн консультант, електронна доставка документів, сторінка бібліотеки у фейсбук і т. п. Бібліотека університету стала справжньою бібліотекою 2.0. Все це заслуга чудової команди, яка в повному складі існувала до вересня 2017 р.: заступник директора Гула В. І., зав. відділами бібліотеки Лоза Л. А., Іванова В. В.(на сьогодні доктор наук, професор), Науменко І. О., Бабенко Ю. В., Волкова Г. С., зав. сектором автоматизації Іванов М. І. та всі без виключення співробітники бібліотеки.

Чудова бібліотека, найкраща бібліотека, крута бібліотека і т. п. епітети ми постійно чуємо від численних гостей університету різних рангів і посад, які знайомляться з її роботою. А цього літа бібліотека отримала свого роду міжнародне визнання. Під час роботи літньої Школи фізики високих енергій декілька студентів і професорів з різних країн попросили провести для них екскурсію по нашій бібліотеці. Вони надзвичайно високо оцінили якість фондів та інформаційних сервісів бібліотеки і навіть по доброму позаздрили нашим студентам, які мають можливість користатися її послугами.

З ювілеєм тебе, бібліотеко, здоров’я, наснаги і всього найкращого всім нинішнім твоїм працівникам і тим, що працювали в минулі роки!

Директор бібліотеки ПУЕТ з 1990 року

С. В. Садова

 
Графік видачі підручників 2018-2019 PDF Друк e-mail
Субота, 01 вересня 2018, 14:52

Шановні студенти 1-го курсу стаціонарного відділення!

Бібліотека ПУЕТ запрошує вас отримати підручники на I семестр 2018-2019 навчального року на Навчальному абонементі бібліотеки.

Детальніше...
 
Бібліотекарі ПУЕТ підвищують свою кваліфікацію PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 14:42

Бібліотекарі ПУЕТ підвищують свою кваліфікацію

В бібліотеці університету відбулося чергове засідання ділового клубу «Професіонал». З цікавою лекцією-презентацією «Бібліотеки в цифрову епоху: необхідність трансформації» виступила завідувачка відділом комплектування та наукової обробки літератури Волкова Г. С. Вона визначила місію бібліотек в цифровому середовищі як боротьбу з інформаційною неосвіченістю та інформаційною нерівністю шляхом пробудження громадянської свідомості, надання самого широкого доступу до найбільш цінних інтелектуальних ресурсів, формування в соціумі творчої атмосфери. Уважне вивчення і аналіз тенденцій розвитку системи цифрових комунікацій дозволяє виділити ті найбільш явні потреби громадян цивілізаційної системи, що формується, та відповіддю на які може стати діяльність бібліотек. До числа основних прикладних тактичних задач входять: оптимізація внутрішніх бібліотечних процесів на основі застосування цифрових технологій; переведення основного фонду друкованих видань у відкритий доступ; модернізація бібліотечного простору; тотальна «інтернетизація» (провідна і безпровідна). Бібліотеці ПУЕТ залишилося вирішити дві з них, а саме: переведення основного фонду друкованих видань у відкритий доступ та модернізація бібліотечного простору. По закінченні лекції серед працівників бібліотеки відбулася жвава дискусія з цих питань. На жаль їх вирішення потребує не тільки ентузіазму і готовності до змін бібліотекарів, а і значних грошових коштів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 37
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Туристичні ресурси України
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки