22 | 09 | 2020
Головна Інформація для читачів
Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Університетська освіта 2019 PDF Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2019, 09:31

Протягом першого тижня вересня в рамках навчальної програми «Університетська освіта» першокурсники ознайомились із структурою бібліотеки університету, правилами пошуку та отримання джерел.

Сподіваємось, що отримані знання знадобляться їм для успішного опанування обраної спеціальності. виконання навчальних завдань.

Співробітники бібліотеки з радістю допоможуть усім студентам із підбором джерел для підготовки до практичних занять, написання курсових і дипломних робіт.

 
ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 15:05

До уваги науково-педагогічних працівників!
Центр інформаційного забезпечення освітнього процесу (ЦІЗОП) ПУЕТ надає допомогу в оформленні бібліографічного опису у списку використаних і рекомендованих інформаційних джерел
(відповідно до чинних нормативних документів).
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

 
Наш рідний край – окраса України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:43

Наш рідний край – окраса України

«Полтавщина – це справжній рай на землі, про який мріяв Тарас Шевченко і який так яскраво змалював Микола Гоголь у «Вечорах на хуторі поблизу Диканьки». Хіба можна не закохатись у її столицю, коли весь центр вкрито незліченними скверами? Кому може не сподобатися Полтава, яка випромінює спокій і розслабленість? Полтава, де стоїть хата Івана Котляревського і пам’ятник галушкам? Полтава, в музеях котрої можна провести не один день? Хіба можуть не залишити в серці мандрівника солодкого трему фантастичні краєвиди Великої Багачки та Яреського? Хіба не пробудять жагу до творчості шедеври гончарів із Опішного, решетилівські килими та вишиванки, плетені з лози великобагачанські меблі? Хіба не винирнуть в уяві вершники-козаки десь у степах під Кременчуком і Карлівкою? Якби знайшлася та людина, що відповіла б заперечливо, можна бути впевненим, що це робот, який не має душі… У Полтавщину неможливо не закохатися! Це справді «найукраїнніша Україна», як її (Полтавщину) назвала Леся Українка…» Ось так зворушливо написав про наш рідний край Дмитро Антонюк.

Через брак часу чи суб’єктивні причини не кожен може собі дозволити чудову подорож стежками Полтавщини, але наша бібліотека посприяє цьому за допомогою наших друзів – книг. Запрошуємо всіх на книжкову виставку «Наш рідний край – окраса України», яку з любов’ю до наших читачів оформлено в кабінеті № 118. Хочеться побажати, щоб після знайомства з виставкою вам захотілося мандрувати Полтавщиною, де на вас чекають люди і пам’ятки, від зустрічі з якими ви отримаєте найпозитивніші емоції!

 
Книжкове асорті для слухачів УТВ PDF Друк e-mail
Середа, 17 квітня 2019, 07:26

13 квітня 2019 року слухачам груп А-203, А-205 та ІКТ-207 Університету третього віку проведено екскурсію до електронного читального залу бібліотеки. Екскурсанти ознайомились із виставкою «Книжкове асорті для слухачів УТВ», розділами «Слухачам УТВ», «Моя рідна Полтавщина» на сайті бібліотеки, навчились читати й дописувати матеріали у блог.

 
День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, 03.2019 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 березня 2019, 15:44

20 березня 2019 року в ПУЕТ проведено День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

Бібліотека університету ознайомила учасників заходу з науковими та навчально-методичними працями викладачів кафедри, надала можливість погортати сторінки найновіших видань за тематикою дисциплін.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 36
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ СИТУАЦИИ: ЗАЩИТА НАСЕЛЕНИЯ И ТЕРРИТОРИЙ»
Загальна технологія харчової промисловості у прикладах і задачах (інноваційні заходи)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки