16 | 09 | 2019
Головна
Останні новини
Інформація для читачів

СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПІДРУЧНИКИ PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 вересня 2019, 11:55

СТУДЕНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПІДРУЧНИКИ

Протягом перших десяти днів вересня студенти першого курсу відвідали навчальний абонемент бібліотеки, аби отримати підручники на перший семестр.

Варто зазначити, що молодь проявила щиру зацікавленість в отриманні навчальної літератури, а дехто навіть попросив збільшити її кількість.

Приємно усвідомлювати, що сьогодні молоде покоління прагне до знань, шукає нові носії інформації, аби повністю задовольнити свої інформаційні потреби. І що найголовніше – молодь підтримує культ книги.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 вересня 2019, 11:58
 
Графік видачі підручників 2019-2020 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 04 вересня 2019, 09:38

Шановні студенти 1-го курсу стаціонарного відділення!

Бібліотека ПУЕТ запрошує вас отримати підручники на I семестр 2019-2020 навчального року на Навчальному абонементі бібліотеки.

Останнє оновлення на Середа, 04 вересня 2019, 10:16
Детальніше...
 
Університетська освіта 2019 PDF Друк e-mail
Середа, 04 вересня 2019, 09:31

Протягом першого тижня вересня в рамках навчальної програми «Університетська освіта» першокурсники ознайомились із структурою бібліотеки університету, правилами пошуку та отримання джерел.

Сподіваємось, що отримані знання знадобляться їм для успішного опанування обраної спеціальності. виконання навчальних завдань.

Співробітники бібліотеки з радістю допоможуть усім студентам із підбором джерел для підготовки до практичних занять, написання курсових і дипломних робіт.

 
ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 15:05

До уваги науково-педагогічних працівників!
Центр інформаційного забезпечення освітнього процесу (ЦІЗОП) ПУЕТ надає допомогу в оформленні бібліографічного опису у списку використаних і рекомендованих інформаційних джерел
(відповідно до чинних нормативних документів).
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

 
Наш рідний край – окраса України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 квітня 2019, 13:43

Наш рідний край – окраса України

«Полтавщина – це справжній рай на землі, про який мріяв Тарас Шевченко і який так яскраво змалював Микола Гоголь у «Вечорах на хуторі поблизу Диканьки». Хіба можна не закохатись у її столицю, коли весь центр вкрито незліченними скверами? Кому може не сподобатися Полтава, яка випромінює спокій і розслабленість? Полтава, де стоїть хата Івана Котляревського і пам’ятник галушкам? Полтава, в музеях котрої можна провести не один день? Хіба можуть не залишити в серці мандрівника солодкого трему фантастичні краєвиди Великої Багачки та Яреського? Хіба не пробудять жагу до творчості шедеври гончарів із Опішного, решетилівські килими та вишиванки, плетені з лози великобагачанські меблі? Хіба не винирнуть в уяві вершники-козаки десь у степах під Кременчуком і Карлівкою? Якби знайшлася та людина, що відповіла б заперечливо, можна бути впевненим, що це робот, який не має душі… У Полтавщину неможливо не закохатися! Це справді «найукраїнніша Україна», як її (Полтавщину) назвала Леся Українка…» Ось так зворушливо написав про наш рідний край Дмитро Антонюк.

Через брак часу чи суб’єктивні причини не кожен може собі дозволити чудову подорож стежками Полтавщини, але наша бібліотека посприяє цьому за допомогою наших друзів – книг. Запрошуємо всіх на книжкову виставку «Наш рідний край – окраса України», яку з любов’ю до наших читачів оформлено в кабінеті № 118. Хочеться побажати, щоб після знайомства з виставкою вам захотілося мандрувати Полтавщиною, де на вас чекають люди і пам’ятки, від зустрічі з якими ви отримаєте найпозитивніші емоції!

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 35