27 | 01 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Зовнішньоекономічна діяльність: теорія і практика

Останні виставки
Останні новини
Зовнішньоекономічна діяльність: теорія і практика PDF Друк e-mail
Четвер, 31 жовтня 2013, 09:28

Зовнішньоекономічна діяльність: теорія і практика   Дунська А.Р.
   Зовнішньоекономічна діяльність: теорія і практика. Навчальний посібник / А.Р. Дунська. - Кондор-Видавництво, 2013. - 688 с
   ISBN 978-966-2781-33-5
   В навчальному посібнику ґрунтовно розглянуті теоретичні та практичні аспекти здійснення зовнішньоекономічної діяльності, а саме категоріальний апарат та теоретико-методологічне підґрунтя здійснення зовнішньоекономічних операцій, питання регулювання зовнішньоекономічної діяльності, визначені типологія та особливості зовнішньоекономічних операцій та угод, систематизовані питання в сфері торгового посередництва на зовнішньому ринку, міжнародної оренди, докладно вивчені теоретико-прикладні аспекти організації виходу на зовнішній ринок, ціноутворення у зовнішній торгівлі, укладання зовнішньоторгового контракту, оцінки ефективності зовнішньоекономічних операцій, окремо досліджені основні засади спільного підприємництва.
   Головною відмінністю даного навчального посібника є окремий розділ, що присвячений суто практичним аспектам зовнішньоекономічної діяльності. Він насичений тестовими питаннями, задачами з прикладами розв'язку, задачами для самостійного вирішення, цікавими ситуаціями і творчими завданнями.
   Книга містить наочний ілюстративний матеріал, схеми, таблиці, рисунки, контрольні питання. Наприкінці підручника міститься словник основних термінів, що використовуються при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, на трьох мовах та перелік корисних інтернет-джерел в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч1
Системи обробки економічної інформації
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки