18 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Правові засади охоронної діяльності
Останні виставки
Останні новини
Правові засади охоронної діяльності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 серпня 2013, 09:44

Правові засади охоронної діяльності   Курило В. I.
   Правові засади охоронної діяльності: Навчальний посібник. - К.: Кондор, 2009. - 182 с.
   ISBN 966-8251-84-9
   У навчальному посібнику викладений навчальний матеріал з курсу "Правові засади охоронної діяльності", що ґрунтується на чинному законодавстві України та деяких країн СНД, аналізі практики його застосування та новітній українській правничій думці. Показані охоронні послуги як об'єкт державного регулювання та господарсько-підприємницької діяльності, комплексно проаналізовані адміністративно-правові, господарські, цивільно-правові та трудові аспекти надання послуг з охорони власності різних форм та охорони фізичних осіб, як цілісне явище в економічному житті країни.
   Навчальний посібник, насамперед, розрахований на студентів, слухачів та курсантів навчальних закладів, де читається відповідна навчальна дисципліна, а також вчених-правознавців, викладачів, аспірантів. Буде корисним також і для керівників та працівників недержавних охоронних підприємств, фахівців Державної служби охорони при МВС України, інших правоохоронних органів, що надають послуги з охорони власності та громадян, читачів, які цікавляться охоронною діяльністю взагалі.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Прикладні програми в комп'ютерних технологіях обробки облікової інформації. Навчальний посібник для студентів вузів
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки