22 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем
Останні виставки
Останні новини
Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 липня 2013, 10:07

Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем   Шиян А. А.
   Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем: Навчальний посібник. -Львів: "Магнолія 2006", 2011. -228 с.
   ISBN 978-966-2025-24-8 "Магнолія 2006"
   Книга є навчальним посібником для початкового ознайомлення студентів з фундаментальними основами моделювання соціальних і економічних систем - усього того, що може бути об'єднане під єдиною назвою "Економічна кібернетика".
   Головне завдання книги - надати студенту такий обсяг знань, умінь і навичок, який буде ефективно використовуватися ним у своїй майбутній діяльності. Саме тому текст написаний так, щоб надавати допомогу читачеві й після закінчення вузу. - зокрема, він може використовуватися як довідник. Наявність ретельно підібраних питань і завдань дозволяє користувачеві підготуватися до використання викладеного матеріалу у своїй практичній діяльності.
   Навчальний посібник відповідає навчальній програмі курсу "Економічна кібернетика" для спеціальностей "Економічна кібернетика" та "Економічна теорія".

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Венгерский за 6 недель
Юридичне документознавство
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки