22 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання
Останні виставки
Останні новини
Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання PDF Друк e-mail
Четвер, 18 жовтня 2012, 07:59

Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання   Баймуратов М.О., Львова Є.О., Бабін Б.В. 
   Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання : моногр. / М.О. Баймуратов, Є.О. Львова, Б.В. Бабін ; за ред. д.ю.н., проф. М.О. Баймуратова. - Суми : Університетська книга, 2011. - 260 с
   ISBN 978-966-680-575-4

   У монографії досліджуються актуальні питання правового регулювання міжнародного економічного правопорядку в умовах глобалізації, зокрема розглядаються концептуальні та теоретичні аспекти генезису і розвитку міжнародного економічного права як правової основи міжнародного економічного правопорядку, роль держав і міжнародних інституцій у становленні міжнародного економічного правопорядку, роль України як члена світового співтовариства у становленні й розвитку міжнародного економічного права, сприйняття нею міжнародних стандартів міжнародного економічного права, актуальні проблеми програмності міжнародного економічного права.
   Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних університетів, академій, ВНЗ, факультетів і училищ, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, працівників державних та недержавних інституцій з питань розвитку та реалізації зовнішньоекономічної діяльності та інших форм міжнародного економічного співробітництва, а також для всіх, хто цікавиться актуальною проблематикою розвитку галузей та інститутів сучасного міжнародного публічного права.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Математические методы и модели в управлении
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки