14 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів
Останні виставки
Останні новини
Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів PDF Друк e-mail
Четвер, 26 квітня 2012, 09:40

Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів   Голіков А.П.
   Економіко-математичне моделювання світогосподарських процесів: Навч. посіб. — 3-тє вид., переробл. і доповн. — К.: Знання, 2009. — 222 с.
   ISBN 978-966-346-551-7
   У посібнику висвітлюються основні методи і прийоми економіко-математичного моделювання, що можуть бути використані для дослідження й планування зовнішньоекономічних операцій у світогосподарських процесах. Особлива увага приділяється методам одновимірного та багатовимірного аналізу для визначення та оцінки зв'язків у світогосподарських процесах, їх класифікації, прогнозування. Посібник устаткований необхідними таблицями, рисунками, графіками, схемами, запитаннями і завданнями для самоконтролю засвоєних знань. У кінці книги наводиться список рекомендованої літератури.
   Для студентів, які навчаються за спеціальностями "Міжнародні економічні відносини", "Міжнародна економіка", "Країнознавство". Книга буде корисною також аспірантам і викладачам вищих навчальних закладів.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч2
Електронна комерція
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки