13 | 07 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 19 липня 2011, 13:07
Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів

   Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів : навч. посіб. / О.Д. Іващенко, Ю.Б. Нікозять, В.І. Дмитренко та ін. — К. : Знання, 2011. — 606 с — (Вища освіта XXI століття).
   ISBN 978-966-346-854-9 (серія)
   ISBN 978-966-346-886-0
   Висвітлено найважливіші питання курсу загальної, аналітичної, органічної, фізичної та колоїдної хімії, а також хімічні й фізико-хімічні методи дослідження. При підготовці посібника враховано вимоги кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Високий науковий рівень видання вдало поєднується із лаконічною і доступною формою подання матеріалу, використанням ілюстрацій, довідкових матеріалів. До кожного модуля додаються запитання для контролю засвоєних знань. Наведений теоретичний матеріал допоможе студентам сформувати необхідні навички дослідження хімічних і фізико-хімічних властивостей дисперсних систем, високомолекулярних сполук, товарів, проведення експертизи та контролю якості продуктів.
   Розраховано на студентів, які навчаються за спеціальностями "Товарознавство і торговельне підприємництво", "Товарознавство та експертиза в митній справі", а також на викладачів ВНЗ.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 липня 2011, 13:07
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
«Фэйс-контроль». Правила назначения встреч, ведения переговоров и заключения сделок с VIP клиентами
Україна і світ (країни/теріторії світу, показники содіально-єкономічного розвитку, зв'язки з Україною, офіційні контакти)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки