19 | 10 | 2019
Головна Нові надходження книг Економічний аналіз (практикум)
Останні виставки
Останні новини
Економічний аналіз (практикум) PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 16 лютого 2011, 11:03
Економічний аналіз (практикум)

   Антонюк О.П., Стугашцька Т.М., Купріна Н.М., Подгорна І.Є. Економічний аналіз (практикум) : Навчальний посібник. - Львів; „Магнолія 2006", 2010. - 320 с.

   У навчальному посібнику розкривається програмний матеріал з теорії та практики економічного аналізу з урахуванням специфіки діяльності підприємств харчової та переробної промисловості, а саме: основні ключові поняття та визначення, теоретичні та тестові завдання, задачі. Розв'язання даних завдань дозволяє не тільки закріпити на практиці отримані теоретичні знання, але й сприяє самостійному вивченню складових курсу „Економічний аналіз" та самостійному його проведенню на підставі форм фінансової та статистичної звітності промислового підприємства. Додатковим інструментом для самостійного виконання завдань є додатки, які наведено в даному навчальному посібнику.

   Складений авторами навчальний посібник призначений для студентів економічних спеціальностей, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, а також може використовуватися практичними працівниками економічних підрозділів підприємств, організацій та установ.

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2011, 11:03
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Цивільне законодавство України (основні категорії, принципи та концепти)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки