19 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Екологічний менеджмент
Останні виставки
Останні новини
Екологічний менеджмент PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 16 лютого 2011, 11:02
Екологічний менеджмент

   Екологічний менеджмент: Навч. посіб. / За ред. В.Ф. Семенова, О.Л. Михайлюк. К.: Знання, 2006. — 366 с — (Вища освіта XXI століття).

   ISBN 966-346-188-8

   У посібнику розглядаються найважливіші проблеми охорони природи та особливості реалізації принципу сталого розвитку країн з перехідною економікою. Висвітлюється методика аналізу окремих економічних механізмів управління природоохоронною діяльністю, зокрема види платежів за забруднення довкілля, розрахунки соціально-економічної ефективності природоохоронних заходів та форми екологічного менеджменту (екологічне ліцензування і сертифікація, програмно-цільове управління, екологічне страхування та ін.). Окрема увага приділяється таким питанням, як визначення екологічного ризику, екологічна експертиза та екологічний аудит проектів.

   Для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також економістам-практикам, яких цікав­лять екологічний менеджмент та економіка природокористування.

Останнє оновлення на Середа, 16 лютого 2011, 11:02
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Искусство обращения с людьми: управленческая этика
Організація діловодства та навчальна практика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки