16 | 06 | 2019
Головна Нові надходження книг Інфраструктура товарного ринку: продовольчі товари
Останні виставки
Останні новини
Інфраструктура товарного ринку: продовольчі товари PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 16 листопада 2010, 16:54
Інфраструктура товарного ринку: продовольчі товари

   Інфраструктура товарного ринку: продовольчі товари : підручник / за ред. О.О. Шубіна. К. : Знання, 2009. 564 с.

   ISBN 978-966-346-500-5

   Висвітлено найважливіші особливості інфраструктури товарного ринку продовольчих товарів, досліджено його елементи з позицій загальних методологічних принципів і практики функціонування певних груп продовольчих товарів. Розкрито найбільш загальні сучасні характеристики харчових продуктів, логістичні підходи до їх зберігання і продажу. Особливе місце відведено розгляду впливу на стан інфраструктури таких чинників, як зростання конкуренції, відмінності у рівні доходів різних верств населення, забруднення навколишнього природного середовища. Окремі розділи присвячено ринкам екологічно чистих і функціональних продовольчих продуктів. Знання інфраструктури ринку продовольчих товарів, розуміння особливостей його динаміки дають можливість фахівцям вчасно виявляти тенденції у його змінах і таким чином уникати ризику і здобувати перевагу на певному товарному ринку.

   Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також науковцям і фахівцям-практикам у сфері товарного обігу, комерційної діяльності, маркетингу.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 листопада 2010, 16:54
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
AutoCAD 2008. Руководство чертежника, конструктора, архитектора
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки