21 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Теорія організації
Останні виставки
Останні новини
Теорія організації PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 06 вересня 2010, 12:02
Теорія організації

   Монастирський Г.Л.

   Теорія організації: Навч. посіб. К.: Знання, 2008. — 319 с.

   ISBN 978-966-346-480-0

   У посібнику розглядаються найважливіші аспекти теорії орга­нізації. Зокрема, розкриваються її предмет, завдання, теоретико-методологічні засади організації як системи, процесу та об'єкта управління. Висвітлено принципи і методи створення ефективної організації, організаційного проектування, формування оптимальної структури організації, забезпечення високої організаційної культури. Розкрито особливості застосування інформаційно-аналітичних технологій у діяльності організації. Посібник устаткований тестовими завданнями, питаннями для самоконтролю засвоєних знань і списком рекомендованої літератури. За змістом посібник відповідає освітньо-професійним програмам підготовки магістрів за спеціальністю "Адміністративний менеджмент" та бакалаврів за напрямом "Менеджмент".

   Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також аспірантам, науковцям і менеджерам-практикам.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 вересня 2010, 12:02
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
Фінансовий ринок
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки