23 | 04 | 2019
Головна Нові надходження книг Оцінка бізнесу та нерухомості
Останні виставки
Останні новини
Оцінка бізнесу та нерухомості PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 23 квітня 2010, 11:23
Оцінка бізнесу та нерухомості

   Кучеренко В.Р., Квач Я.П., Сментина Н.В., Улибіна В.О.

   Оцінка бізнесу та нерухомості. Навч. пос/ Кучеренко В.Р., Квач Я.П., Сментина Н.В. та ін. — К.: Центр учбової літератури, 2009. — 200 с.

   ISBN 978-966-364-935-i

   У посібнику подані теоретичні та практичні питання експертної оцінки; розібрані підходи та методи оцінки бізнесу та нерухомості; наведені практичні приклади та задачі, що полегшують засвоєння теоретичного матеріалу. Представлена характеристика правової бази оціночної діяльності в Україні. Видання містить питання для самоперевірки у кінці кожної теми, що дозволяє успішно засвоїти матеріал.

   Даний посібник підготовлено для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів з метою надання їм методичної допомоги у доскональному вивченні навчальної дисципліни «Оцінка бізнесу та нерухомості». Він допоможе студентам у підготовці до практичних, семінарських занять, а також буде сприяти більш ефективному проведенню лекційних занять у формі прямого діалогу зі студентами, більш глибокому розумінню сутності проблем, що вивчаються, розширенню теоретико-пізнавального рівня майбутніх економістів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 квітня 2010, 11:23
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Транснаціональні корпорації
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки