21 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Україна в 2009 році: конституційний процес і перспективи країни. Біла книга державної політики
Останні виставки
Останні новини
Україна в 2009 році: конституційний процес і перспективи країни. Біла книга державної політики PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 01 квітня 2010, 17:14
Україна в 2009 році: конституційний процес і перспективи країни. Біла книга державної політики

   Україна в 2009 році: конституційний процес і перспективи країни. Біла книга державної політики / За заг. ред. Ю. Г. Рубана. -К.:НІСД, 2009. -224 с.

   ISBN 978-966-554-101-1

   Біла книга державної політики «Україна в 2009 році: конституційний процес і перспективи країни» підготовлена науковцями Національного інституту стратегічних досліджень із залученням авторитетних фахівців, представників громадських організацій та недержавних аналітичних центрів у межах виконання комплексного науко­вого проекту «Проект щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України».

   У книзі зосереджено увагу на аналізі конституційних ініціатив Президента Укра­їни Віктора Ющенка, запропонованих у щорічному посланні до Верховної Ради України у 2009 році, визначено ключові проблеми суспільно-політичного, соціально-економічного, регіонального, зовнішньополітичного, гуманітарного та соціокультурного розвитку країни, запропоновано ініціативи щодо їх вирішення та окреслено очі­кувані результати. Також подано результати всенародного обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», внесеного Президентом України до Верховної Ради України 31 березня 2009 року та винесеного на всенародне обговорення Указом Президента України від 25 серпня 2009 р. № 671.

   Для широкого кола фахівців, науковців, політиків, державних службовців.

Останнє оновлення на Четвер, 01 квітня 2010, 17:14
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
ПСИХОЛОГИЯ И ПЕДАГОГИКА
Тренінг особистісного зростання
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки