12 | 05 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Інформація для читачів Рідкісні та цінні видання бібліотеки ПУЕТ
Останні виставки
Останні новини
Рідкісні та цінні видання бібліотеки ПУЕТ PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 червня 2020, 10:53

Рідкісні та цінні видання бібліотеки ПУЕТ

 Бібліотека ПУЕТ уже багато років зберігає видання, про які не здогадуються навіть старожили університету. Отож, прийшов час розповісти про них, відкривши студентам та викладачам нові сторінки нашої бібліотеки.

Зібрання рідкісних видань бібліотеки ПУЕТ нараховує близько 200 примірників наукових і науково-популярних видань з економіки. 

Предметом нашої гордості є Енциклопедичний словник Брокгауза та Ефрона у 82 томах, виданий у Санкт-Петербурзі в 1890-1907рр. Словник є найбільшою універсальною енциклопедією Російської імперії. Нині він є суспільним надбанням. Хоча в науково-технічному плані енциклопедія вже застаріла, але багато її статей, як і раніше, репрезентують виняткову інформацію.

Досліджуючи рідкісні та цінні книги, можна натрапити на видання, що свого часу були надзвичайно популярні та корисні в тих чи тих галузях науки (Сводъ о торговыхъ сборахъ 1892г., «Сборник грамот коллегии экономии Двинского, Кольского, Кеврольского-Мезенского и Важского уездов 1929 г., Кооперація въ сельскомъ хозяйстве Германіи и Франціи 1907 г., История хозяйства : очерки всеобщей социальной и экономической истории, 1923 г., Исторія экономическихъ ученій. Луидже Коссе профессора Павійскаго университета, 1900 г.).

Дивне почуття охоплює нас, коли ми торкаємось цих пересушених часом сторінок, цих потертих обкладинок. Ці томи несуть нам вісточку з тієї епохи, коли до друкованого видання ставилися зовсім інакше, ніж сьогодні. Тоді кожна книга була цілим витвором мистецтва, вона відбивала в собі роки напруженої та творчої праці.

З метою збереження фізичного стану раритетних видань та забезпечення більш широкого доступу користувачів у планах бібліотекарів створити віртуальну виставку «Рідкісні та цінні видання». 

Отже, бібліотека ПУЕТ пропонує всім науковцям, дослідникам і студентам ближче ознайомитися із цими та багатьма іншими виданнями, завітавши на сайт бібліотеки.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Банківські операції. Кредитно-модульний курс
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки