02 | 06 | 2020
Головна Інформація для читачів Книги про діяча УНР і засновника кооперативного руху Бориса Мартоса
Останні виставки
Останні новини
Книги про діяча УНР і засновника кооперативного руху Бориса Мартоса PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 лютого 2020, 16:09

Вивчаючи наукову літературу, періодику, архівні матеріали, науковці Полтавського університету економіки і торгівлі (М. В. Аліман, О. О. Нестуля, С. І. Нестуля, Ю. А. Верига) у рамках відзначення 140-річчя Бориса Мартоса на державному рівні у 2019 р. видали цикл книг: «Борис Мартос і кооперація: монографія» у 2-х книгах; «Організація й модерація зібрань у праці Бориса Мартоса», «Теорія кооперації Бориса Мартоса», «Борис Мартос і його праця про ревізію». У монографіях розкрито діяльність Б. Мартоса як видатного українського кооператора, ученого, педагога, економіста, політика та громадського діяча, ініціатора й учасника підготовки фахівців для кооперативних організацій. Систематизовано біографічні відомості, осмислено еволюцію його кооперативних ідей, розкрито особливості науково-педагогічної і громадської діяльності в еміграції.

Ці праці гідно оцінені читачами, шанувальниками таланту Б. Мартоса та здобули II місце у номінації «Краща університетська книга» на щорічному конкурсі «Краща книга Полтавщини» 2019 року. А 20 січня 2020 р. у ПУЕТ з нагоди відзначення знаменних подій Української революції 1917-21 рр. Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті (УІНП) спільно з органами влади, освітніми та культурними установами провів зустріч студентів-економістів із представником УІНП та упорядниками книг, присвячених діячу кооперативного руху. Матеріали про захід, що відбувся, та про презентацію книг виклали на своїх сторінках інтернет-видання «Полтавщина» та обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини».

Якщо ви зацікавились життям і діяльністю Бориса Миколайовича Мартоса та бажаєте ознайомитись зі змістом згаданих монографій, то придбати книги можна у кіоску оперативної поліграфії видавничо-поліграфічного відділу ЦІЗОП. Довідки за тел. (0532) 50-24-81.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
Сервисная деятельность
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки