28 | 09 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Адміністративна деліктологія: сучасна модель відповідальності посадових осіб органів публічної влади PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 12:20

Адміністративна деліктологія: сучасна модель відповідальності посадових осіб органів публічної влади

Адміністративна деліктологія: сучасна модель відповідальності посадових осіб органів публічної влади : навч. посібник / С. В. Пєтков, Н. О. Армаш, Є. Ю. Соболь. – К. : КНТ, – 2019. – 153 с.

У навчальному посібнику розглянуто питання, пов'язані зі становленням адміністративної деліктології як науки про відповідальність посадових осіб органів публічної влади в сфері державного управління, яка розвивається відповідно до загальних правил (аксіом), доведених у римському праві та сформульованих у вигляді норм, принципів, презумпцій тощо в теорії права. Авторами пропонується нове бачення сутності адміністративної відповідальності та адміністративного деліктного законодавства.

Дискусійні питання, винесені на розгляд, будуть цікавими як для сгудентів-магістрів, так і для всіх, хто переймається питаннями вдосконалення адміністративної відповідальність посадових осіб в сфері державного управління.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Микроменеджмент
Менеджмент внутрішнього і міжнародного туризму
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки