28 | 09 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Основи туризмознавства PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:18

Основи туризмознавства

Устименко Л. М.

Основи туризмознавства : Навчальний посібник. – 2-е вид. К: — Альтерпрес, 2011. – 345 с:

ISBN 966-542-244-8 (серія)

ISBN 978-966-542-404-8

У пропонованому навчальному посібнику розкриваються основні поняття туризму, його суспільних функцій та особливостей організації сучасної туристичної діяльності. Розглядається структура туристичної індустрії та її взаємодія з екологією, культурою, релігією. Подається класифікація видів туризму та їх характеристика. Особливу увагу приділено спеціалізованим видам туризму та перспективним напрямкам їх розвитку в світі та в Україні. Розглянуто специфіку міжнародного туризму, туристичні формальності, основні міжнародні туристичні організації та їх спеціалізацію. Подана характеристика спеціальної туристичної літератури та її практичного застосування. Навчальний посібник містить короткий словник туристичної термінології.

Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на підготовці фахівців туристичної діяльності, працівників туристичних фірм, всіх, кого цікавить туризм.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Грузинская кухня (кухни народов мира)
Організація діяльності поліції зарубіжних країн
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки