19 | 01 | 2021
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Основи проектування туристично-рекреаційних комплексів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 липня 2019, 14:01

Основи проектування туристично-рекреаційних комплексів

Ковешніков В. С, Ковешнікова О. В.

Основи проектування туристично-рекреаційних комплексів : Навч. посіб. 2-ге вид. / В. С Ковешніков, О. В. Ковешнікова. - Київ : Видавництво Ліра-К, 2018. - 288 с.

ISBN 978-617-7605-08-8

У навчальному посібнику в системній формі приводяться основні поняття про проектування, дизайн та будівництво сучасних досить різноманітних об'єктів розміщення і харчування туристів -найважливіших елементів бурхливо зростаючого туристичного бізнесу. Для полегшення сприйняття і систематизації великого матеріалу, накопиченого в цій сфері людської діяльності, при викладі авторами зроблений акцент на функціонально-структурний підхід і. закони розвитку технічних систем. Посібник призначений студентам усіх форм навчання зі спеціальності 242 «Туризм» та 6. 020207 «Дизайн». Він також може бути корисним працівникам, занятим у сфері туристичного сервісу, готельної та ресторанної справи і дизайну.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Математические методы и модели в управлении
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки