04 | 08 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Останні виставки
Останні новини
Свято Бузкового гаю PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 травня 2019, 10:26

Свято Бузкового гаю

 vpoltave

 

11 травня 2019 року з 12.00 в смт Диканька в Бузковому гаю розпочнеться обласне свято «Пісні Бузкового гаю». На гостей привітної Диканьки очікують різноманітні розваги: веселi пiснi, запальнi танцi, вироби талановитих майстрiв, смачнi страви та напої, атракцiони, дитяча зона відпочинку і фестиваль фарб, та багато іншого. Спеціально запрошений гість свята - музичний гурт «Оркестр Гарного Настрою». Усіх бажаючих запрошують прийти і насолодитися i весняним цвітінням бузку.

Бузковий гай – це унікальна памятка садово-паркового мистецтва, яка знаходиться на південній околиці Диканьки і є частиною регіонального ландшафтного парку "Диканський". Від колишньої розкоші бузкового гаю, де було висаджено близько 40 сортів бузку, привезених з різних куточків Європи, на сьогодні збереглося лише п’ять її видів. Але завдяки величезній (2,5 га) площі в пору цвітіння бузкових кущів це місце перетворюється в запашний квітковий рай.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Управление персоналом
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки