19 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем
Останні виставки
Останні новини
Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 23 липня 2009, 18:27
Image

   Шиян А. А.

   Економічна кібернетика: вступ до моделювання соціальних і економічних систем: Навчальний посібник. - Львів: "Магнолія 2006", 2007. - 228 с

   ISBN 978-966-2025-24-8 Магнолія 2006"

   Книга є навчальним посібником для початкового ознайомлення студентів з фундаментальними основами моделювання соціальних і економічних систем - усього того, що може бути об'єднане під єдиною назвою "Економічна кібер­нетика".

   Головне завдання книги - надати студенту такий обсяг знань, умінь і навичок, який буде ефективно використовуватися ним у своїй майбутній діяльності. Саме тому текст написаний так, щоб надавати допомогу читачеві й після закінчення вузу, -зокрема, він може використовуватися як довідник. Наявність ретельно підібраних питань і завдань дозволяє користувачеві підготуватися до використання викладеного матеріалу у своїй практичній діяльності.

   Навчальний посібник відповідає навчальній програмі курсу "Економічна кібернетика" для спеціальностей "Економічна кібернетика" та "Економічна теорія".

Останнє оновлення на Четвер, 23 липня 2009, 18:28
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Гроші та кредит
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки