25 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Організація діловодства та навчальна практика
Останні виставки
Останні новини
Організація діловодства та навчальна практика PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 жовтня 2018, 14:55

Організація діловодства та навчальна практика

Я.Я. Чорненький, В.М. Когут, В.Г. Бартєнєва, Г.Г. Гасюк, Н.В. Чорненька

Організація діловодства та навчальна практика: Навчальний посібник / За ред. Я.Я. Чорненького. В.М. Когута. - К.: Алерта, 2006. - 600 с

ISBN 966-8533-41-0

Навчальний посібник ознайомлює читачів із різними аспектами мови і мовлення офіційно-ділового стилю у сфері управлінської діяльності, в юриспруденції, туризмі. Що необхідно для процесів діловедення, виходячи із засад стандартизації справочинства, систематизації документів, особливостей їх структурного та мовного оформлення.

Подаються зразки ділових документів, різноманітні фахові словники термінів і понять, пропонується розробка практичних і самостійних робіт, рефератів, тестові завдання навчально-контрольного типу, питання на залік та іспит, література для вивчення курсу та матеріали, які забезпечать проходження навчальної практики.

Мета посібника - допомогти студентам, які в майбутньому будуть працювати в різних сферах юриспруденції, та всім, кому доведеться мати справу з діловодством (справочинством), грамотно й оперативно, на сучасному рівні, укладати та оформляти будь-які документи, формувати номенклатуру справ тощо.

Для студентів вищих навчальних закладів.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Стратегічний маркетинг
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки