22 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 1
Останні виставки
Останні новини
Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 1 PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:22

Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку. Ч. 1

Куцик П. О., Ковтун О. I., Башнянин Г. I.

Національна економіка: засади становлення, функціонування, регулювання та розвитку : монографія. Ч. 1 / Куцик П. О., Ковтун О. І., Башнянин Г. І. - Львів : Растр-7, 2016. - 460 с

ISBN 978-617-7359-74-5

Розглянуто принципи становлення, функціонування, регулювання та розвитку національних економічних систем та їх підсистем. Акцент зроблено на національній економіці України. Висвітлено основні аспекти, закономірності й проблеми функціонування та регулювання національної економічної системи (НЕС): сучасні економічні теорії, які лежать в основі функціонування, регулювання та розвитку національної економіки (НЕ) як системи; проблеми організації базових інститутів НЕ; питання змісту та формування ресурсного, виробничого, науково-технічного і людського видів потенціалу України; принципи формування стабілізаційної державної економічної політики (ДЕП) та політики економічного зростання (ПЕЗ); принципи, методи, форми, засоби і заходи державного макроекономічного регулювання; глобальний контекст розвитку НЕ України та ін.

Монографія надає можливість ознайомитися з економічними концепціями та теоріями, законами і категоріями, основними ознаками сучасної ринкової економіки, умовами переходу України до ринкової системи господарювання, перспективами економічного розвитку України та її інтеграції в глобальну і регіональні економічні системи, принципами макроекономічної політики, методами, формами і заходами державного макроекономічного регулювання, методами аналізу економічної ситуації в країні та оцінювання параметрів і регуляторних заходів щодо національної економіки в контексті стабілізаційної політики та політики стимулювання економічного зростання, забезпечення конкурентоспроможності на засадах інноваційності.

Для наукових і практичних працівників, студентів, аспірантів і викладачів навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також усіх, хто цікавиться проблемами функціонування, регулювання та розвитку НЕС.

Електронний зміст

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Техники управления агрессией
Облік і аудит: вступ до фаху
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки