21 | 01 | 2020
Останні виставки
Останні новини
Барна справа PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 травня 2018, 08:37

Барна справа

Мялковський О. В.

Барна справа: підручник./ Мялковський О. В. — К.: Кондор-Видавництво, 2017.— 376 с.

ISBN 978-966-2781-04-5

Дана книга призначена для людей, що бажають освоїти професію бармена, а також тим, хто хоче знати правила і способи приготування, оформлення і подачі змішаних напоїв.

У книзі допускаються деякі вільні жарти, невластиві підручникам. Але сподіваюся, цю книгу будуть читати майбутні бармени, люди виховані і з почуттям гумору.

У книзі дана історична довідка про виникнення змішаних напоїв і деяких інгредієнтів. Дана класифікація змішаних напоїв. Розглянута товарознавча характеристика компонентів, з яких готуються змішані напої. Розглянуто основний інвентар та інструмент бармена. Обумовлені основні принципи приготування змішаних напоїв. Перераховуються головні групи змішаних напоїв, правила їх приготування і подачі. Послідовність викладення сприяє більш простому, логічному і швидкому його засвоєнню. Структура книги відповідає програмі підготовки барменів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Позиционирование: битва за умы
Фізична і колоїдна хімія
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки