12 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Основи хімічної екології
Останні виставки
Останні новини
Основи хімічної екології PDF Друк e-mail
Четвер, 19 жовтня 2017, 11:35

Основи хімічної екології

Мислюк О.О. Основи хімічної екології / Навчальний посібник. - К.: Кондор, 2012. - 660 с

ISBN 978:966-351-400-0

Курс "Основи хімічної екології" спрямований на формування знань про організацію навколишнього світу, спільність живої та неживої матерії, про сучасну екологічну ситуацію, що проявляється в загрозі виснаження природних ресурсів, зменшенні здатності геосистем до самоочищення і самовідновлення.

У навчальному посібнику детально розглядаються природні і антропогенні чинники формування екологічних ситуацій, хімічні процеси, що відбуваються в біосфері, процеси міграції й трансформації хімічних сполук природного та антропогенного походження в різних сферах Землі, дається характеристика основних забруднюючих речовин, загальні підходи до вивчення екологічного стану територій та ін. Для кращого засвоєння матеріалу після кожного розділу наводяться питання для самоперевірки.

Призначений для студентів вищих навчальних закладів при вивченні курсів „Біогеохімія", „Хімія навколишнього середовища", „Гідрохімія", „Екологічна безпека", „Організація природоохоронної діяльності", „Мо¬ніторинг навколишнього середовища", „Сільськогосподарська екологія", а також для фахівців в області охорони навколишнього середовища і природокористування.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тиждень права
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Історія зарубіжної літератури XX століття
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки