19 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Банківська справа
Останні виставки
Останні новини
Банківська справа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 02 квітня 2009, 13:15
Image

   Вовчак О.Д., Рущишин Н.М.

   Банківська справа: Навчальний посібник. - Львів: "Новий Світ-2000", 2008. - 560 с

   Підготовлений навчальний посібник знайомить зі змістом навчальної дисципліни "Банківська справа". Посібник включає теоретичний виклад тем курсу відповідно до навчальної програми. Для більш ефективного засвоєння студентами програмного матеріалу в кінці кожної теми наведено плани семінарських занять, питання для самостійного вивчення, тематику рефератів, тестові завдання, список рекомендованої літератури.

   З метою набуття практичних навичок з курсу у навчальному посібнику з кожної теми передбачені навчальні завдання. Посібник включає термінологічний словник ключових понять і термінів. У додатках поміщені зразки основних документів, що використовуються у банківській справі.

   Для студентів вищих навчальних закладів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр з напряму підготовки "Економіка і підприємництво", аспірантів, фахівців в галузі банківської справи, фінансів, фінансового посередництва, слухачів післядипломної освіти.

Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2009, 13:18
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Економіка промислового підприємства
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки