13 | 12 | 2019
Головна Нові надходження книг Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї...
Останні виставки
Останні новини
Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:06

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї...

Стецишин О. Л.

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... / Олег Стецишин; Центр досліджень визвольного руху. — Львів: Часопис, 2015. — 328 с, іл.

ISBN 978-966-2720-20-4

Нова книжка Олега Стецишина розповідає про участь іноземців та представників національних меншин у складі Української повстанської армії: грузинів, азербайджанців, білорусів, росіян, вірменів, татар, литовців, узбеків, євреїв, австрійців, бельгійців, французів, італійців, німців тощо.

Як вони потрапили до лав УПА, як воювали та як згодом склалася їхня доля - захопливо і ґрунтовно викладає автор на основі архівних документів, свідчень вояків, праць з історії визвольного руху.

У книжці вміщено документи, які ілюструють діяльність представників різних національностей у підрозділах УПА, спогади повстанців про «чужинців», а також подано фотоматеріали, короткі біографії бійців УПА неукраїнської національності і широку бібліографію на цю тему.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тиждень права
ЛУЧШИЕ ОТЕЛИ МИРА
Управління маркетингом малих торговельних підприємств
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки