23 | 09 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2017, 10:06

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї...

Стецишин О. Л.

Бандерівський Інтернаціонал. Грузини, росіяни, євреї... / Олег Стецишин; Центр досліджень визвольного руху. — Львів: Часопис, 2015. — 328 с, іл.

ISBN 978-966-2720-20-4

Нова книжка Олега Стецишина розповідає про участь іноземців та представників національних меншин у складі Української повстанської армії: грузинів, азербайджанців, білорусів, росіян, вірменів, татар, литовців, узбеків, євреїв, австрійців, бельгійців, французів, італійців, німців тощо.

Як вони потрапили до лав УПА, як воювали та як згодом склалася їхня доля - захопливо і ґрунтовно викладає автор на основі архівних документів, свідчень вояків, праць з історії визвольного руху.

У книжці вміщено документи, які ілюструють діяльність представників різних національностей у підрозділах УПА, спогади повстанців про «чужинців», а також подано фотоматеріали, короткі біографії бійців УПА неукраїнської національності і широку бібліографію на цю тему.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Бакалавр: Микроэкономика»
Психология рекламы
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки