19 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Законодавство ЄС у сфері енергоефектнвного освітлення
Останні виставки
Останні новини
Законодавство ЄС у сфері енергоефектнвного освітлення PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 липня 2017, 14:27

Законодавство ЄС у сфері енергоефектнвного освітлення

Законодавство ЄС у сфері енергоефектнвного освітлення [тескт] К. : «Центр учбової літератури». 2016. - 256 с

ISBN 978-617-673-506-9

Видання, яке Ви зараз тримаєте в руках, є результатом наполегливої праці команди фахівців у напрямку гармонізації українських стандартів та приведення їх у відповідність до європейських у галузі енергоефективності та енергоефективного освітлення.

Кропітка робота, що призвела до видання цього збірника, починалася з рішучого і належним чином мотивованого прохання Міністерства юстиції України отримати професійний переклад профільної Директиви з енергоефективності (2012/27/ЄС) Європейського Парламенту та Ради Євроші.

Збірник «Законодавство ЄС у сфері енергоефективного освітлення», який є систематизованим джерелом перекладів усіх чинних Директив ЄС та Технічних регламентів, стане у нагоді не тільки законотворцям, але і широкому колу інших зацікавлених сторін; будь-то українське наукове товариство, представники різних гілок влади та неурядових організацій, бізнесу та організації з підтримки бізнесу.

Також особливо стане в нагоді органам державної влади, шо відповідальні за належну реалізацію завдань і дотримання вимог у сфері європейської інтеграції та виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A1. Deutsch als Fremdsprache
1С:Предприятие 8.2. Упрощенная система налогообложения
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки