20 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Фінансовий облік II
Останні виставки
Останні новини
Фінансовий облік II PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 лютого 2016, 10:24

Фінансовий облік II

Є. Ю. Шара, І. Є. Соколовська-Гонтаренко

Фінансовий облік II. Навчальний посібник. — К.: «Видавництво «Центр учбової літератури», 2015. 308 с.

ISBN 78-617-673-401-7

Навчальний посібник «Фінансовий облік II» написано відповідно до типової програми навчальної дисципліни «Фінансовий облік II», затвердженої Міністерством освіти і науки України з врахуванням вимог національних стандартів бухгалтерського обліку, нового плану рахунків зі змінами та доповненнями до них, а також інших нормативних документів.

У посібнику в розрізі тем висвітлено: облік довгострокових і короткострокових зобов'язань та забезпечень; облік праці та її оплати: облік розрахунків з бюджетом з податків та обов'язкових платежів: облік доходів та витрат: облік доходів майбутніх періодів; облік фінансових результатів діяльності: облік власного капіталу; фінансова звітність підприємства.

У кінці підручника подаються оновлений План рахунків бухгалтерського обліку, предметний покажчик найбільш важливих термінів та понять, які використовуються у нормативних документах з фінансового обліку, а також список рекомендованої літератури.

Навчальний посібник «Фінансовий облік II» підготовлений для студентів вищих навчальних закладів, які здобувають освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та аспірантів, слухачів інститутів післядипломної освіти, працівників підприємств та установ, які займаються обліком.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Как разговаривать с кем угодно, когда угодно и где угодно
Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки