29 | 03 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності

Останні виставки
Останні новини
Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 лютого 2016, 09:24

Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності

Галасюк С. С, Нездоймінов С. Г.

Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності : навчальний посібник. Друге видання, доповнене і доопрацьоване / С. С. Галасюк, С. Г. Нездоймінов. - Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2016. -248 с.

ISBN 978-966-289-076-1

Навчальний посібник «Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності», розроблений відповідно до робочих навчальних програм дисциплін «Організація туристичних подорожей» і «Організація екскурсійної діяльності», містить: навчально-тематичні плани дисциплін, вказівки до вивчення конкретних тем із запитаннями для самоконтролю, тести та вимоги щодо виконання обов'язкових і вибіркових індивідуальних завдань, порядок проведення підсумкового модульного контролю (ПМК), критерії оцінювання знань студентів, список рекомендованих джерел інформації та термінологічний словник. У процесі підготовки до друку цього видання уточнено деякі формулювання, розширено, конкретизовано висвітлення окремих тем та індивідуальних завдань. Навчальний посібник пропонується для студентів вищих навчальних закладів, які готуються працювати в галузі туризму, викладачів, фахівців сфери туристичних та екскурсійних послуг.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Маркетинговые войны
Рабочая книга супервайзера
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки