20 | 03 | 2019
Останні виставки
Останні новини
Сенсорний аналіз PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 14 січня 2009, 14:04

   Жук В.А.

   Сенсорний аналіз: Навчальний посібник для студентів вищих нав­чальних закладів. - Полтава: РВВ ПУСКУ, 2008. - 206 с

   Оцінка якості товарів в сучасних умовах значною мірою залежить від рівня знань фахівців, що цим займаються. Тому зростає популярність сен­сорної оцінки як для продуктів харчування так і для непродовольчих товарів. Автор розкриває особливості сенсорної оцінки для різних товарів, як нового асортименту, так і традиційних виробів. Досить повно розглянуті основні види оцінки залежно від особливостей сучасних систем оцінки. Значна увага приділена основним групам, функціям, властивостям і правовим аспектам оцінювання якості.

   Навчальний посібник «Сенсорний аналіз» підготовлено з урахуванням змін у підготовці фахівців вищої школи на сучасному етапі розвитку системи вищої освіти.

   Підготовлений навчальний посібник с важливим предметним внеском у поглибленні вивчення товарознавства продовольчих і непродовольчих това­рів, і може бути рекомендований для студентів вищих навчальних закладів Ш і IV рівнів акредитації, а також широкого кола спеціалістів.

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2009, 14:05
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Облікова політика підприємства
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки