18 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Недійсний та неукладений господарський договір: правові підстави та наслідки
Останні виставки
Останні новини
Недійсний та неукладений господарський договір: правові підстави та наслідки PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 листопада 2015, 11:17

Недійсний та неукладений господарський договір: правові підстави та наслідкиПОДОЛЯК С. А.

Недійсний та неукладений господарський договір: правові підстави та наслідки. Монографія / Подоляк С. А. — Київ: Видавництво Ліра-К, 2012.- 214 с.

ISBN 978-966-2609-40-0


Монографія присвячена комплексному дослідженню господарського договору як засобу організації господарсько-договірних відносин, правової природи недійсності та неукладеності, їх правових підстав та наслідків з урахуванням практики застосування норм права. У роботі пропонується теоретичне переосмислення поняття господарського договору та його юридичних конструкцій недійсності та неукладеності. За допомогою синергетичного методу досліджено сутність господарського договору як соціально-правової господарської системи та надана характеристика його структурних елементів. Також праця присвячена розв'язанню проблем практики застосування господарського договору. Вносяться пропозиції щодо вдоско¬налення чинного господарського законодавства України.

Для наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів юридичних вузів і факультетів, а також інших фахівців, які цікавляться проблемами сучасного господарського права.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Бакалавр: Микроэкономика»
Функции в Microsoft Office Excel 2010
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки