18 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Економіка природокористування
Останні виставки
Останні новини
Економіка природокористування PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 грудня 2008, 14:09

   Макарова Н.С., Гармідер Л.Д., Михальчук Л.В.

  Економіка природокористування: Навч. посібник. — К.: Центр учбової літератури, 2007 — 322 с.

   На сучасному етапі розвитку людства треба мати досвідчених спеціалістів у галузях екології й економіки, які б втілювали в життя принципи раціонального природокористування і створювали переду­мови для формування в населення елементів сучасного світогляду і розуміння важливості та необхідності ощадливого поводження себе в навколишньому природному середовищі.

  Навчальний посібник «Економіка природокористування» має на меті формування у студентів еколого-економічного світогляду та надання їм відповідних знань, які дозволять майбутнім фахівцям не лише визнача­ти рівень забруднення довкілля, величину завданої йому шкоди, але й вести ефективну цілеспрямовану роботу з його охорони і відновлення.

  Призначено для студентів економічних спеціальностей вищих на­вчальних закладів, викладачів та всіх, хто цікавиться питаннями еко­номіки природокористування.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2008, 14:10
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Деловая переписка
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки