22 | 02 | 2018
Головна
Електронна бібліотека PDF Друк e-mail
Написав Administrator   

   Електронна бібліотека (ЕБ) університету започаткована в 2001 році. Фонд електронної бібліотеки налічує понад 31027 повнотекстових гіпертекстових документів. З них: книг і статей – 29765, відеоматеріали – 1262. 
   Фонд ЕБ формується за рахунок сканування та обробки друкованих документів, обробки електронних матеріалів редакційно-видавничого відділу університету (навчально-методичні комплекси, методичні рекомендації, тексти і курси лекцій, книги викладачів), обробки матеріалів мережі Інтернет. До уваги беруться матеріали, яких недостатньо в друкованому вигляді у бібліотеці університету або вони відсутні взагалі, а також матеріали для кредитно-модульної системи та дистанційного навчання.   Крім виготовлення повнотекстових документів, для зручності читачів, розпочато сканування змісту книг, що дозволяє не виходячи з електронного читального залу чи комп’ютерної аудиторії, не лише знайти в електронному каталозі потрібну книгу, але й ознайомитися з її змістом.
   Доступ до повнотекстових документів ЕБ здійснюється через електронний каталог з WEB-сайту бібліотеки: http://catalog.puet.edu.ua/opacunicode

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 липня 2017, 10:51