14 | 07 | 2020
Головна Архів довідок ВДС
Останні виставки
Останні новини

Архів довідок ВДС

питання

ID Замовлення: WATS-47
Читач: наталья шугаева
Читач Тема запиту
Читач: наталья шугаева питання...
Добрый день.
Прошу объяснить мне, что я делаю не так. Я успешно установила подключение к серверу университета и зарегистрировалась, вхожу в электронный каталог, нахожу книги по (например) Микроэкономике, пытаюсь открыть книги с пометкой (электр.ресурс), но книги не открываются, а все метод.пособия открываются без проблем. В прошлом году могла открыть книгу "Экономическая история Украины" Лановик, попробовала сейчас- ничего не вышло. Очень жаль. Покупать книги по всем предметам , увы я не могу, искать по интернету очень долго, а в библиотеки на всех студентов литературы не хватает. Я живу в другом городе.
Заранее благодарна за ответ.
Шугаева Наталья
Бібліотека: Валентина Матяш Шановна читачка!
У зв’язку з виходом нових правових документів в галузі авторського права України бібліотека ПУСКУ не має права давати вільний доступ до повнотекстових підручників, які написані науковцями, що не працюють в ПУСКУ. В даний час для перегляду електронних ресурсів за межами електронного читального залу університету доступні лише навчальна та методична література викладачів ПУСКУ, статті з періодичних видань.
Скористатися повнотекстовими електронними підручниками , які написані науковцями, що не працюють у ПУСКУ, Ви маєте змогу лише в електронному читальному залі університету (ауд. № 135) .
З повагою - бібліограф Валентина Іванівна.

Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тренинг? Почему системы корпоративного обучения не работают и как сделать их эффективными?
Етика та естетика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки