22 | 02 | 2020
Головна Архів довідок ВДС
Останні виставки
Останні новини

Архів довідок ВДС

каталог книг

ID Замовлення: WATS-22
Читач: Ольховський Віктор
Читач Тема запиту
Читач: Ольховський Віктор Як сформувати запит і отримати відповідь про наявні нові книги по дисципліні (Інформатика) з повними бібліографічними даними при кожну книгу (Назва, видавництво, місто, кількість сторінок, рік....)?
Бібліотека: Валентина Матяш Шановний читач!

Для того, щоб знайти нову літературу за темою “Інформатика”, Вам необхідно зайти у відповідну рубрику електронного каталогу, скориставшись тезаурусом, та звернути увагу на рік видання джерела. Зазвичай нові видання знаходяться в кінці списку.
У рубриці “Новые поступления в фонд библиотеки” електронного каталогу Ви маєте змогу ознайомитися з усіма новими надходженнями літератури за останній місяць, в тому числі і з інформатики.

З повагою - бібліограф Валентина Іванівна
Бібліотека: Лариса Лысенко Для того, щоб в електронному каталозі відкрити повний бібліографічний опис документу, слід натиснути лівою клавішею мишки на пікторгамі (малюнку), а бо ж відмітити декілька джерел (галочкою в білому чотирикутнику, що знаходиться під порядковим номером) і натиснути в кінці сторінки посилання "Биб. описание".
Бібліограф Лариса Володимирівна

Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Юридичне документознавство
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки