19 | 11 | 2019
Головна Архів довідок ВДС
Останні виставки
Останні новини

Архів довідок ВДС

каталог книг

ID Замовлення: WATS-22
Читач: Ольховський Віктор
Читач Тема запиту
Читач: Ольховський Віктор Як сформувати запит і отримати відповідь про наявні нові книги по дисципліні (Інформатика) з повними бібліографічними даними при кожну книгу (Назва, видавництво, місто, кількість сторінок, рік....)?
Бібліотека: Валентина Матяш Шановний читач!

Для того, щоб знайти нову літературу за темою “Інформатика”, Вам необхідно зайти у відповідну рубрику електронного каталогу, скориставшись тезаурусом, та звернути увагу на рік видання джерела. Зазвичай нові видання знаходяться в кінці списку.
У рубриці “Новые поступления в фонд библиотеки” електронного каталогу Ви маєте змогу ознайомитися з усіма новими надходженнями літератури за останній місяць, в тому числі і з інформатики.

З повагою - бібліограф Валентина Іванівна
Бібліотека: Лариса Лысенко Для того, щоб в електронному каталозі відкрити повний бібліографічний опис документу, слід натиснути лівою клавішею мишки на пікторгамі (малюнку), а бо ж відмітити декілька джерел (галочкою в білому чотирикутнику, що знаходиться під порядковим номером) і натиснути в кінці сторінки посилання "Биб. описание".
Бібліограф Лариса Володимирівна

Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Реинжиниринг корпорации : Манифест революции в бизнесе
РНР и MySQL: создание интернет-магазина, 2-е изд.
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки